>O ile się orientuję, komitety wyborcze mają, nomen omen, psi obowiązek posprzątać w terminie 30 dni od zakończenia wyborów. Potem polecą kary finansowe. To chyba nie są kary finansowe, tylko gmina sprząta a sztabowi wyborczemu wystawia odpowiednio wysoki rachunek.
|