Racjonalista - Strona głównaDo treści
czasopismo filozoficzne

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
22-09-2015 15:56Filozofuj (40 punktów)czasopismo filozoficzne
Ocena 2 na 2
Mamy nadzieję, iż nie uznacie tego za spam. Chcielibyśmy jednak poinformować Was o nowo powstałym dwumiesięczniku popularyzującym filozofię. 
Filozofuj udostępniamy za darmo w internecie. Do pobrania na naszej stronie www są wszystkie 4 numery. 
Numer aktualny poświęcony jest filozofii umysłu. 
Osoby, które wolą wersję drukowaną mogą się zaopatrzyć na naszej stronie lub też w Empiku. 

Zapraszam do lektury oraz dyskusji na poruszane tematy. 

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy otwarci na kontakt.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Spring (1174 punktów)
>Filozofuj udostępniamy za darmo w internecie.
A Internet jest długi i szeroki, czyli gdzie dokładnie?
23-09-2015 09:26 
 Ocena 1 na 1
4poryroku (951 punktów)
>>Filozofuj udostępniamy za darmo w internecie.
>A Internet jest długi i szeroki, czyli gdzie dokładnie?

Ma link na swoim profilu
23-09-2015 15:36 
 Ocena 1 na 1
Filozofuj (40 punktów)
>>Filozofuj udostępniamy za darmo w internecie.
>A Internet jest długi i szeroki, czyli gdzie dokładnie?

Proszę bardzo filozofuj.academicon.pl/wydania/

Pozdrawiamy

"Filozofuj" czasopismo popularyzujące filozofię
23-09-2015 16:49 
 Ocena 1 na 1
Lilly Amina (4723 punktów)

>Pozdrawiamy
Przepraszam, że pytam, ale ilu Was tu konkretnie jest?
Filozofuj (40 punktów)
>>Pozdrawiamy
>Przepraszam, że pytam, ale ilu Was tu konkretnie jest?

Pozdrawiam w imieniu całego zespołu rzecz jasna

"Filozofuj" czasopismo popularyzujące filozofię
4poryroku (951 punktów)

>Filozofuj udostępniamy za darmo w internecie. Do pobrania na naszej stronie www są wszystkie 4
>numery. 

Te numery które są dostępne za darmo są dostepne w całości?
24-09-2015 10:45 
 Ocena 1 na 1
Filozofuj (40 punktów)
>>Filozofuj udostępniamy za darmo w internecie. Do pobrania na naszej stronie www są wszystkie 4
>>numery. 
>Te numery które są dostępne za darmo są dostepne w całości?

Tak, wszystkie wydania magazynu są (i będą) dostępne bezpłatnie do pobrania na stronie www (filozofuj.academicon.pl/wydania/).
Dostępna jest również wersja drukowana, którą można zakupić na stronie lub też w Empiku (a wkrótce w kawiarnio-księgarniach). Magazyn można również zaprenumerować.

Filozofuj powstaje wysiłkiem kilku osób, którym leży na sercu popularyzacja filozofii. Chcemy, aby było ono dostępne bezpłatnie online i dzięki temu mogło docierać do jak najszerszego kręgu czytelników. Jego przygotowywanie rodzi jednak niemałe koszty (skład, korekty, utrzymanie strony czasopisma). W związku z tym będziemy wdzięczni za każde wsparcie oraz przekazywanie informacji o naszym istnieniu

Pozdrawiamy serdecznie,


"Filozofuj" czasopismo popularyzujące filozofię
4poryroku (951 punktów)
Dziekuje za informację. Poczytam sobie
Filozofuj (40 punktów)
>Dziekuje za informację. Poczytam sobie
>

Zapraszamy

"Filozofuj" czasopismo popularyzujące filozofię

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365