>>Do czego więc może prowadzić nazywanie kogoś rasistą ? >Na przyklad do zastanowienia się przez osobe nazwaną, jakie wypowiedzi i poglądy przez nią reprezentowane skłoniły innych do takiego nazwania. >Filmik nawet śmieszny ale to wszystko. Pomieszanie z poplątaniem. >ps. obejrzałam filmik do konca. nie jest śmieszny, jest tragicznie głupi. > Wyobraź sobie... > No końcówka nie była śmieszna. Jak widzisz ten biedny Indianin (wódz) nie mógł odeprzeć argumentacji przybyszów. Czy to znaczy, że był rasistą ? I widzisz także, że Indianin nie posunął się do czynów (a jego wypowiedzi, poglądy podchodzą pod rasizm), to koloniści otworzyli ogień. Poglądy - czy stawiane hipotez ? Jeżeli postawię hipotezę, że Bóg nie istnieje, to czy stwarza to ze mnie od razu ateistę ? Ktoś kto wysuwa jakąś hipotezę tylko przypuszcza, że tak czy inaczej może być. A tak jakieś insynuacje ad personam są tylko fantazjowaniem. Poglądy owszem, ja nie wiem jakie Ty masz poglądy, Ty nie wiesz jakie mam ja.
|