Znowu zrobiło mi się żal ludzi. Tych gimnazjalistów co szli na wojnę jak na wagary. Chciałbym żeby żyli i się z nami śmiali. Zawsze się wzruszam gdy słucham tej pięknej piosenki. Aga Zaryan "Miłość" - wiersz Krystyny Krachelskiej poległej 2.08.1944 Poza tym, zobaczcie te piękne twarze: www.youtub(*)d5-DpQ&feature=player_embeddedPani Krysiu, czy Polska była najważniejsza ? Jednak nie. Najważniejsze było Twoje życie, talent i miłość. |