>>I czy ktoś podjąłby się tego? >A co tobie stanęło na przeszkodzie, że nie realizujesz tego słusznego postulatu?
Obawiam się, że policja może z większym entuzjazmem rozdawać mandaty za niedopełnienie obowiązku meldunkowego osobom, które przysparzają jej pracy lub straszą prokuratorem. A zameldować się w miejscu zamieszkania nie mogę.
|