Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ballada o doopie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
15-03-2016 02:41Rafał Poniecki (7132 punktów)Ballada o doopie
Ocena 6 na 6
Ballada o doopie

Mała szkoła w małym mieście
i w tej szkole mała przerwa
można się odpryskać wreszcie,
pan dyrektor wpadł do kibla.

Zaczął gmerać przy rozporku,
bo się zaciął zamek wstrętny,
ma z nim problem już od wtorku,
wreszcie ulga, już rozpięty.

Wtem w bok rzucił prawym okiem,
tego ... schował i zatupał,
i zakrzyknął co sił w płucach:
"Kto napisał - Andrzej Doopa?!"

A w wu-cecie cicho, pusto,
cuchną gówna niespłukane,
zalatuje też kapustą,
bo stołówka jest przez ścianę.

Mały szczunek z klasy pierwszej,
cały w piegach oraz ryży
spuścił wodę i pospiesznie
przestraszony na dwór bieży.

Ktoś zagląda, bo go ciśnie,
zwiać mu nie pozwala kupa
a dyrektor jak nie piśnie:
"Kto napisał - Andrzej Doopa?!"

Radę pedagogów zbiera,
"Tu o szkoły idzie dobro,
do GUŁAGU nas wywiozą,
gdy zawita tutaj Ziobro".

Grafologów szybko przywieść
i zeszyty każda grupa
ma dostarczyć, żeby dowieść:
"Kto napisał - Andrzej Doopa?!"

Mała szkoła w małym mieście
i jej dyrektorek z trupą
mają swe pięć minut wreszcie
tyle że z Andrzejem Doopą.

(rafał.poniecki)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

Aj, tak napisali w internecie, więc to pewnie sama prawda.
Niestety, jak powiadają mędrcy, tam gdzie prawda, nie można liczyć na łaskę. Prawda też nie staje się większa, przez samo jej powtarzanie, a nawet - mawiają - dodając do prawdy, odejmujesz jej! Klieg, klieg, klieg - du bist...


"U nas, brat brata kocha, ale swoją drogą,
Poluje na okazyę, by go kopnąć nogą". - Mikołaj Biernacki
tom36 (229 punktów)
(zablokowany)
Pytanie do autora. Mozna rozpowszechniac?
15-03-2016 12:50 
 Ocena 1 na 1
pawel_wr (4297 punktów)
>Pytanie do autora. Mozna rozpowszechniac?
Uważaj, rozpowszechnianie grozi zapuszkowaniem. Złożono donos na Frasyniuka do prokuratury o obrazę Andrzeja D.

Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
15-03-2016 12:53 
 Ocena 1 na 1
tom36 (229 punktów)
(zablokowany)
>>Pytanie do autora. Mozna rozpowszechniac?
>Uważaj, rozpowszechnianie grozi zapuszkowaniem. Złożono donos na Frasyniuka do >prokuratury o obrazę Andrzeja D.

Ha ha... Mieszkam poza jursdykcja ministra MniejNizZero wiec moze mi skoczyc..
15-03-2016 13:14 
 Ocena 2 na 2
pawel_wr (4297 punktów)

>Ha ha... Mieszkam poza jursdykcja ministra MniejNizZero wiec moze mi skoczyc..
Kto za Ziobrą , ten nie skacze, hop, hop , hop ......

Pogrążony w wierze odrzuca rozum.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365