 |
Dziesięciu żydowskich nominatów Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 21-01-2021 10:33 | Arminius (25555 punktów) | Dziesięciu żydowskich nominatów
6 na 6 | Po ogłoszeniu nominacji przez nowego prezydenta USA na najwyższe stanowiska rządowe w tym kraju - w środowisku żydowskim zaczął krążyć żart, że w zachodnim skrzydle (Biały Dom) został uformowany minjan - czyli dziesięciu dorosłych Żydów, których liczba jak wyżej jest konieczna do odmawiania modlitw. Zainteresowanych odsyłam do podlinkowanego materiału, który szczegółowo omawia żydowskie nominacje dokonane przez Bidena. Tymczasem nadmienię tylko, iż po takim info twierdzenie, iż Żydzi NIE rządzą nad Potomakiem, należy oceniać w kategoriach paranoicznej teorii spiskowej. Nota bene, ciekawym co ten minjan nam wymodli? Zważywszy na doświadczenia historyczne - obstawiam wojny, prześladowania i cierpienie na (co najmniej) Bliskim i Środkowym Wschodzie - na skalę jeszcze większą niż obecnie. "As President-elect Joe Biden announced his picks for the Cabinet, the joke went around on Jewish Twitter that the West Wing would have a minyan. Indeed, at least 10 prominent Jews have been nominated to key positions. There’s Ronald Klain (chief of staff); Anthony Blinken (Secretary of State); Janet Yellen (Treasury); Merrick Garland (Attorney General); Alejandro Mayorkas (Homeland Security);and Avril Haines (Director of National Intelligence). One level down are Wendy Sherman (deputy Secretary of State); Eric Lander (science and technology adviser); Ann Neuberger (deputy National Security Adviser); and David Cohen (deputy CIA director). Plus there’s Doug Emhoff, the Jewish husband of Vice President-elect Kamala Harris." forward.co(*)s-who-of-bidens-cabinet-to-be/ | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | Leonardoo (1099 punktów) |
Tak czy owak, ale fajnie byłoby zobaczyć jak amerykańscy Żydzi pod wodzą nowego Mojżesza będą uciekać po dnie Atlantyku z Ameryki do Palestyny. Z obu stron wysoka na 5 km ściana wody, a oni pośrodku, suchą nogą idą i śpiewają wesoło.
|
|
 | 3 na 3 | Arminius (25555 punktów) | exodus in spe? | >Tak czy owak, ale fajnie byłoby zobaczyć jak amerykańscy Żydzi pod wodzą nowego Mojżesza będą uciekać po dnie Atlantyku z Ameryki do Palestyny.
Jak oni bedą musieli uciekać z USA - to tym bardziej będą musieli uciekać z Palestyny. Bo Izrael to twór, którego istnienie jest uzależnione od silnego wsparcia takiej potęgi jak Ameryka. Trochę to przypomina czasy państw krzyżowców na Bliskim Wschodzie.
|
|
|  | 1 na 1 | Leonardoo (1099 punktów) | Odp: exodus in spe? | Oczywiście, zdaję sobie z tego sprawę. Niemniej byłby to zabawny widok.
A poważnie mówiąc, to nową Ziemią Obiecaną jest zdaje się Kalifornia - taka jest teraz mądrość etapu u "starszych i mądrzejszych". Być może Trump dlatego musiał przegrać, że nie zgodził się na oddanie Kalifornii pod okupację. No i ogon machnął psem, że aż się pióra posypały.
|
|
| |  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | iron state? | >Oczywiście, zdaję sobie z tego sprawę. Niemniej byłby to zabawny widok. >A poważnie mówiąc, to nową Ziemią Obiecaną jest zdaje się Kalifornia - taka jest teraz mądrość etapu u "starszych i mądrzejszych". >Być może Trump dlatego musiał przegrać, że nie zgodził się na oddanie Kalifornii pod okupację. No i ogon machnął psem, że aż się pióra posypały.
Kalifornia z golden state przeistacza się stopniowo w iron state - żeby być przy historycznych paralelach. Jest pan pewien, że naród wybrany reflektuje na taką ofertę?
|
|
| | |  | | Leonardoo (1099 punktów) | Odp: iron state? |
Słyszałem to tu to tam, że rozważane są dwie lokalizacje: Kalifornia i Judeopolonia. Ten drugi wariant ma wiele słabych stron: nieprzyjazny klimat, brak dostępu do Oceanu, niebezpieczne sąsiedztwo no i ci tubylcy, co to wysysają różne brzydkie rzeczy z mlekiem matki.
Kalifornia ma właściwie same zalety: * łagodny ciepły klimat jak w Materlandzie * bliskość do nowego Centrum Świata nad północnym Pacyfikiem, a na tyle daleko do Chin, że w miarę bezpiecznie. * dobrej jakości ziemia, * potężne góry od wschodu pomogą zbudować wielkie getto
Czy naród reflektuje? Naród nie ma nic do gadania - każą im, to pojadą. Los "kórnika" jest już przesądzony po wygranej Bidena.
|
|
1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: Dziesięciu żydowskich nominatów | >Po ogłoszeniu nominacji na najwyższe stanowiska rządowe w środowisku żydowskim zaczął krążyć żart, że w zachodnim skrzydle (Biały Dom) został uformowany minjan - czyli dziesięciu dorosłych Żydów, których liczba jak wyżej jest konieczna do odmawiania modlitw. Żydzi mają wymóg min 10 dorosłych mężczyzn, na wspólnote, nie pozwalaja sie podzielić, my odwrotnie, nasza religia z niej liberalizm stawiamy na indywidualizm, wolność
|
|
 | 1 na 1 z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | > >Po ogłoszeniu nominacji na najwyższe stanowiska rządowe w środowisku żydowskim zaczął krążyć żart, że w zachodnim skrzydle (Biały Dom) został uformowany minjan - czyli dziesięciu dorosłych Żydów, których liczba jak wyżej jest konieczna do odmawiania modlitw.> Żydzi mają wymóg min 10 dorosłych mężczyzn, na wspólnote, nie pozwalaja sie podzielić, my odwrotnie, nasza religia z niej liberalizm stawiamy na indywidualizm, wolnośćU Żydów jest taki sam odsetek mądrych jak w innych nacjach. Ich przewaga polega na tym, że u nich decydujący głos mają Żydzi mądrzy i mądrze wychowują swoje dzieci. Żydzi przez wieki wypracowali wypracowali swój własny sposób na życie bez orania, siania i wyrzucania gnoju. Tereny na których przebywali Żydzi są dzisaj najbardziej rozwinięte techniczne na czym skorzystali najbardziej Goje. Nacje rolnicze mają swój odrębny całkowicie inny instynkt i tu mamy w Europie dwa nurty, które spowodował sposób dziedziczenia ziemi. W Anglii dziedziczył całą ojcowiznę najstarszy i nie było rozdrabniania gospodarstw. Najstarszy dziedziczył ziemię i miał obowiązek dbać o rodziców i rodzeństwo. Podobno to było podstawą tego, że Anglia stała się imperium. W Polsce dziedziczenie ziemi powodowało z pokolenia na pokolenie rozdrabnianie ziemi i powstawanie antagonizmów we własnej rodzinie. I to jest główną przyczyną polskich ułomności. Czasy wewnętrznej walki o kawałek ziemi mamy za sobą. Unia wprowadziła dopłaty do rolnictwa po to żeby bogaci szybciej wykupili ziemię od biednych rolników. Docelowo w Polsce ziemia orna ma być w posiadaniu 3% ogółu. Komuniści w każdym kraju w którym byli u władzy wprowadzili ustawy zakazujące sprzedaż ziemi obcym a Rumunia nawet w konstytucji miała zakaz zadłużania u obcych. Demokratycznie zainstalowane władze usuwają te zapisy a ziemię sprzedają spłacając długi, które zrobili. Budzi to sprzeciw tylko starszej części społeczeństw ale spece od propagandy tłumu uruchomili mechanizm nienawiści młodego pokolenia do starego. Teraz tylko czekają aż naturalną koleją rzeczy dojdą do władzy zindoktrynowani młodzi robole. Im ziemia do niczego nie jest potrzebna. 3% właścicieli ziemi łatwo zadłużyć i za jednym posunięciem zmienić właściciela krajowego areału. Argentyna straciła Patagonię. Myśmy sobie sprowadzili światowego komornika przejmującego wszystko i jeszcze go nazywamy sojusznikiem. Światowy komornik dostał u nas carte blanche w zamian za bezpieczeństwo. Jesteśmy pierwszym narodem, który dał się w ten sposób wykiwać. W Polsce podobnie jak w Niemczech nagonka na Żydów i masonów jest robiona przez AMERYKANÓW. Nagonka na Żydów w Niemczech miała na celu przejęcie przez Amerykanów żydowskich fizyków atomowych. Rzucenie Polakom tematu antysemityzmu ma za zadanie odwrócić uwagę od istotnych spraw przejmowania przez polskojęzyczną agenturę szkoloną przez CIA filarów państwa polskiego. 12 maja 2020 roku zainstalowany demokratycznie prezydent Duda WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ ROSJI, udostępnił teren Polski Amerykanom ZA DARMO do prowadzenia wojny z Rosją. www.bbn.go(*)zenstwa_Narodowego_RP_2020.pdfNa podstawie przepisów tej strategii CIA dostała prawną możliwość nieograniczonego i tajnego działania na terenie Polski. A my dyskutujemy o antysemityzmie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|