Racjonalista - Strona głównaDo treści
Poza płcią

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
15-03-2010 17:13diogenes (42753 punktów)Poza płcią
Ocena 1 na 1
Jeszcze trochę, a dwuwartościową logikę szlag trafi:

wiadomosci(*)_bez_konkretnej_plci,item.html

Jestem facetem wyłącznie w obecności kobiet.
Moja samotność nie ma płci.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Godlewski (249 punktów)
>Jeszcze trochę, a dwuwartościową logikę szlag trafi:

Już ją trafił! Poczytaj o logice Łukasiewicza
15-03-2010 17:32 
 Ocena 2 na 2
diogenes (42753 punktów)
>Już ją trafił!

Bardziej w teorii niż w praktyce. A tu pcha się pod kołdrę!

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>wiadomosci(*)_bez_konkretnej_plci,item.html
W katolandzie to nie przejdzie, tu jest problem płci gramatycznej.
.
15-03-2010 17:54 
 Ocena 1 na 1
diogenes (42753 punktów)
>W katolandzie to nie przejdzie, tu jest problem płci gramatycznej.

A płeć w sutannie?


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>A płeć w sutannie?
Nieżeńska.
.
Guzik (2020 punktów)
>[...]
>Moja samotność nie ma płci.
>


Moja Diogenesie też.
To wszystko, cała ta otoczka płciowa, to kulturowe i socjologiczne naleciałości. Kobieta po menopauzie, mężczyzna po andropauzie, też nie mieliby płci, gdyby nie pewne nawyki.
17-03-2010 22:01 
 Ocena 1 na 1
diogenes (42753 punktów)
> Kobieta po menopauzie, mężczyzna po andropauzie, też nie mieliby płci, gdyby nie pewne nawyki.

Płeć to zdaje się w ogóle rodzaj nawyku. Przed i (czasami) po okresie Zwiotczenia.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
setarkos (10757 punktów)
Temat płci jest wyjątkowo nielogiczny. Nie dość, że to wynalazek obcy (przedludzki), to jeszcze nie sposób o nim mówić z pozycji neutralnych, bo przez obdarzenie tym garbem(garbką?) stajemy się po części adwokatami spraw własnych.

> Moja samotność nie ma płci.

Temat wątku "Poza płcią" wydaje się niezły - jak określić jego zakres znaczeniowy? Bo chyba nie składa się tylko z poszczególnych samotności ..
diogenes (42753 punktów)
>Temat płci jest wyjątkowo nielogiczny.

Dlaczego? Czy uwzględniłeś automatyzm ruchów frykcyjnych? Totalna przewidywalność. Logiczne flaki z olejem.

>Temat wątku "Poza płcią" wydaje się niezły - jak określić jego zakres znaczeniowy?

Bezpłciowy, z definicji o rozmytym znaczeniu, nijaki.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
setarkos (10757 punktów)

>Bezpłciowy, z definicji o rozmytym znaczeniu, nijaki.

Chyba właśnie logika ma takie cechy. Leży gdzieś spokojnie mdła i nierychliwa ... Napędy życia bywają bardziej soczyste.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365