W związku z tym, wszystkim życzę uśmiechu na co dzień, słońca pod powiekami nawet gdy go brak, pogody ducha, radości z każdego dnia, ciepła przyjaciół. A nam na tym forum - żeby tych trolli, skurczybyków cholera najjaśniejsza trafiła jak mawiał Michnikowski (chorąży Stanisław Zubryk) w "Czterech pancernych" oraz by Moderacja smarowała miodem mądrych, a wypalała jaja i oślepiała idiotów. pozdrawiam marek
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>... by Moderacja smarowała miodem mądrych, a wypalała jaja i oślepiała idiotów. Nawet ten... biedron na fotce się ogląda, czy jakiś moderator pilnuje, coby nikt się do ich geszeftu trójkątnie nie wpieprzył.