Witam! Kilka sugestii: 1. Przy dłuższych tekstach obcinane są w okienku odpowiedzi pierwsze zdania, dobrze byłoby to naprawić. 2. Brakuje mi bardzo kilku funkcji dla czcionki (kolor i rozmiar), można by to dołożyć (przynajmniej czerwony kolor) i kilka rozmiarów (8 - 16). 3. Gdy jest wiele postów w wątku trudno znaleźć odpowiedzi, bo nie ma linii łączących posty podrzędne z nadrzędnymi. Dobrym pomysłem byłoby przełączanie się do listy (drzewa) w wątku (coś na kształt katalogów i podkatalogów). 4. Wyszukiwarka forum nie chce wyświetlić więcej niż 100 postów na podane hasło (mogłaby wyświetlać wszystko co znajdzie). Wyszukiwanie odpowiedzi zawierającej więcej niż jedno hasło, byłoby przydatne w niektórych wypadkach. Wielu odpowiedzi nie można znaleźć przez ograniczenie do jednego hasła i 100 wyświetlanych postów. 5. Dobra byłaby możliwość rozmów poza forum (PRIV). 6. Lista użytkowników z informacją o dostępności, czy powiadomieniem (czasem brakuje tego).
Pozdrawiam
Deus caritas est
|