Racjonalista - Strona głównaDo treści
..,pomyślności i dobra wszelkiego..................

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
27-03-2021 17:22haish (2904 punktów)..,pomyślności i dobra wszelkiego..................
Ocena 1 na 1
Dla Redakcji, dla Forumowiczów, oraz dla odwiedzających portal Gości z okazji okresu świątecznego
życzenia pomyślności i dobra wszelkiego na kolejny nadchodzący okres.
Do życzeń załączam foto odnoszące się do ogólnej-uniwersalnej tematyki tych świąt.


Cała część podróży Szamuta(Szemut - Wyjścia) (tom 2 Tory) w postaci Izraelitów przekraczających morze sitowia(jam suf, lub 'morze czerwone').
[Rozdzielczość nie jest najlepsza, ale aby rozwiać wątpliwości ilustracja wykonana jest literami hebrajskimi i zawiera cały tekst księgi.]

- haish.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)

>morze sitowia(jam suf, lub 'morze czerwone').
>[Rozdzielczość nie jest najlepsza, ale aby rozwiać wątpliwości ilustracja wykonana jest literamihaish.
>


Tak było. Tu masz zapis rozmowy.
27-03-2021 19:16 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>morze sitowia(jam suf, lub 'morze czerwone').
>>[Rozdzielczość nie jest najlepsza, ale aby rozwiać wątpliwości ilustracja wykonana jest literamihaish.
>>
>
>Tak było. Tu masz zapis rozmowy.

w raju poziom mórz był 158 m niżej np do Europy docierali przez Gibraltar, tak zaludnili Australię
27-03-2021 19:36 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>>morze sitowia(jam suf, lub 'morze czerwone').
>>>[Rozdzielczość nie jest najlepsza, ale aby rozwiać wątpliwości ilustracja wykonana jest literamihaish.
>>>
>>>Tak było. Tu masz zapis rozmowy.
>w raju poziom mórz był 158 m niżej np do Europy docierali przez Gibraltar, tak zaludnili Australię
>

No. A zobacz jakie fajne teczki miały te ryby. A kiero wiadomo w krawacie. Wiem bo byłem ta rybą co się spóźniła do roboty.
Rafał Poniecki (7132 punktów)
>>Dla Redakcji, dla Forumowiczów, oraz dla odwiedzających portal Gości z okazji okresu świątecznego
życzenia pomyślności i dobra wszelkiego na kolejny nadchodzący okres.<<

Czyli Wesołego Zająca z Jajami.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365