Dla Redakcji, dla Forumowiczów, oraz dla odwiedzających portal Gości z okazji okresu świątecznego życzenia pomyślności i dobra wszelkiego na kolejny nadchodzący okres. Do życzeń załączam foto odnoszące się do ogólnej-uniwersalnej tematyki tych świąt.  Cała część podróży Szamuta(Szemut - Wyjścia) (tom 2 Tory) w postaci Izraelitów przekraczających morze sitowia(jam suf, lub 'morze czerwone'). [Rozdzielczość nie jest najlepsza, ale aby rozwiać wątpliwości ilustracja wykonana jest literami hebrajskimi i zawiera cały tekst księgi.] - haish. |