Według danych przedstawianych przez USAID i Departament Stanu w Pakistanie z powodu ostatnich katastrofalnych powodzi ucierpiało nawet 20 milionów osób. Podobno liczy się każda pomoc, ale z tego co mi wiadomo, pieniądze które trafiły do pakistańskich władz np. po trzęsieniu ziemi w 2005 r. były przeznaczane na inne cele niż pomoc humanitarna, a z wiodących polskich organizacji humanitarnych organizacją pomocy dla Pakistanu zajmuje się Caritas...
Czy ktoś z Forumowiczów posiada informacje na temat innych wiarygodnych instytucji, które organizują pomoc dla tego kraju?
|