>>Aha, to jeśli jakaś parafia ma twoje dane osobowe z chrztu, to nie możesz już zrezygnować z chrześcijaństwa? >Zgadza sie, z chrzescijanstwa nie mozesz zrezygnowac. Raz ochrzczony - do konca chrzescijanin.
To nie do końca tak, że nie można zrezygnować ... lub z wyboru "TRWAĆ" w chrześcijaństwie. To zupełnie nie zależy od człowieka i(lub) wypasanego barana. Jeżeli bowiem wspomniany wyżej dobrowolnie spożyje makaron, wówczas przestaje być chrześcijaninem, a staje się pastafarianinem. I jest to całkowicie zrozumiałe albowiem spożycie - choćby tylko jednorazowe- Przenajświętszego Ciała jedynego prawdziwego Boga - Latającego Potwora Spagetti - jest sakramentem nieodwracalnym i na stałe przypisującym "barana do pastucha".
I będzie to w Polsce trwało tak długo, aż barany się uczłowieczą. Samo RODO nic tu nie zmieni. .
|