Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ekscesy żydowskich nazistów w Palestynie. Zestaw przykładów

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
20-05-2021 09:46Arminius (25555 punktów)Ekscesy żydowskich nazistów w Palestynie. Zestaw przykładów
Ocena 2 na 2
Komentator Paweł_P zabierając głos w debacie na temat sytuacji w Palestynie zamieścił następującą wypowiedź:

"No i wyszło szydło z worka. Ty byś się cieszył , gdyby rakiety Hamasu miały większą skuteczność
(większą siłę zabijania) Ładnie , Panie Arminius , ładnie , ty odczuwasz żal , że palestyńskie rakiety zabijają zbyt mało Żydów."

Charakterystyczną jej cechą jest przypisanie (pomijając aspekt mojej skromnej osoby) agresji stronie palestyńskiej, bez jakiegokolwiek odniesienia się do postawy Żydów. A przecież Żydzi w tym konflikcie są zdecydowanie bardziej agresywni i zdecydowanie więcej Palestyńczyków zabijają i ranią niż vice versa. I nie chodzi tylko o żydowskie wojsko i siły specjalne. Wyjątkowo agresywnie i brutalnie zachowują się bardzo liczne i cieszące się masowym poparciem żydowskiej społeczności elementy skrajne, określające się niejednokrotnie "żydowskimi nazistami", których działania wymierzone w Palestyńczyków spotykają się z cichym poparciem lub pasywną postawą ze strony władz.
Działania owe to bicie Palestyńczyków, zastraszanie ich, niszczenie ich własności, wypędzanie z nieruchomości stanowiących ich własność, wandalizowanie ich cmentarzy...
Przy owych żydowskich nazistach nasi chłopcy z Konfederacji to..."siostry miłosierdzia" które tylko do rany przyłożyć.
Podlinkowany materiał jest zestawieniem przykładów ekscesów dokonywanych przez żydowskich nazistów, obrazowanych w wielu wypadkach wielce wymownymi zdjęciami.
Jakie refleksje nachodzą człowieka gdy je ogląda???

electronic(*)i-jewish-extremist-group/33081


"The messages were released in the context of recent attacks by extremist Jewish Israelis on Palestinians, their homes and businesses as Israel escalated its attacks on the occupied West Bank and Gaza over the last week.“We are no longer Jews today,” one user wrote in a Telegram group titled “People from Holon, Bat Yam and Rishon Lezion go out to bring war.”
“Today we are Nazis.”
These towns are suburbs south of Tel Aviv."


"In a WhatsApp group titled “Death to the Arabs in Haifa - War Group,” participants were instructed to bring Israeli flags and to meet at the entrance of the Old City of Acre, masked.
In another WhatsApp group titled “Fucking the Arabs, Afula Branch, Death to the Arabs” with 165 members, one posted a picture of a spear gun.
He also wrote, “molotov cocktails, this is the weapon for today.”
In a video posted in the same group, two masked men, one holding two massive knives, says, “Stabbings in the head, terror today.”

"A video obtained by Adalah shows a dozen parked cars with people around them while a man speaks in Hebrew.“These are people from Judea and Samaria,” he says, referring to the name Israel gives to the occupied West Bank.
“Short-barreled M-16 rifles, whoever wants to come protect the state is welcome,” he says.
“Today we’re breaking all their bones.”
Adalah said it was taking legal action in response to the failure of Israeli authorities to stop these ultranationalist mobs from attacking Palestinians.
Israelis and social media users also posted screenshots of Telegram and WhatsApp messages showing similar incitement and tactics."
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Berzerac (5671 punktów)
.
>Jakie refleksje nachodzą człowieka gdy je ogląda???

Wypisz wymaluj metody działania te same jak w latach 30-tych XX wieku w Niemczech, kiedy bojówki SA pacyfikowały Żydów. Widać Żydzi mieli dobrych nauczycieli. Stali się tym, czego kiedyś się bali i nienawidzili.
haish (2904 punktów)
>.
>>Jakie refleksje nachodzą człowieka gdy je ogląda???
>Wypisz wymaluj metody działania te same jak w latach 30-tych XX wieku w Niemczech, kiedy bojówki SA pacyfikowały Żydów. Widać Żydzi mieli dobrych nauczycieli. Stali się tym, czego kiedyś się bali i nienawidzili.

Pitu, pitu - bojówki nazistów przeistoczyły się w ich rządy, ich rządy doprowadziły do aneksji
Austrii, Czechosłowacji, wojny światowej, segregacji rasowej i idei czystej rasy.
II WŚ zmieniła geografię - zniknął tygiel kulturowo wyznaniowy jakim było wiele państw w Europie przed II WŚ. Na zmianach skorzystał najwięcej Vatykan - pozbyto się konkurenta w postaci nie tyle ideologii żydowskiej, co izraelickiej(zasymilowani w państwach narodowych Europy obywatele wyznania mojżeszowego, nie Syjoniści).

We współczesnym państwie Izrael przedstawiana przez propagandzistę arminusa przykłady to nieliczne i incydentalne przypadki. Narracja taka ukierunkowana jest na odniesienie korzyści.
Nazisci to produkt katolickiego Vatykanu.
Wsółcześnie przykładem niedawno był niejaki Berjvik. Nie da się zaprzeczyć że w machinie nazistowskiej na stanowiskach byli ludzie pochodzenia żydowskiego, oraz Żydzi na specjalnych
prawach - protegowani, wielu było neofitów itd.
Państwo Izrael nie organizuje akcji typu 'noc kryształowa', 'ustawy rasowe' i 'obozy koncentracyjne'.

To samo źródło(electronic(*)i-jewish-extremist-group/33081)=(electronicintifada.net/) na które powołuje się arminus podaje również:
"Zabici tajscy robotnicy, Palestyńczycy z Zachodniego Brzegu
Liczba ofiar śmiertelnych w Izraelu wzrosła we wtorek do 12 po tym, jak ogień pocisku ze Strefy Gazy uderzył w fabrykę opakowań, zabijając dwóch tajlandzkich robotników na południu kraju.
Pracownik domowy z Indii również zginął w ogniu rakietowym od zeszłego poniedziałku, podobnie jak żołnierz na służbie i dwoje dzieci."
"Wszystkie dzieci w wieku od 5 do 15 lat zostały zabite w swoich domach na gęsto zaludnionych obszarach wraz z niezliczonymi innymi krewnymi, którzy zmarli lub odnieśli obrażenia" - powiedziała norweska grupa(????Berjvik też był Norwegiem)."
'Norweska grupa' - nalepiej jakby zajęła się własnym podwórkiem i polepszeniem niedoli Brejvika.

do arminus
- twoje wątki śmierdzą manipulcją i propagandą, - aby pisać na jakiś temat trzeba mieć
coś więcej niż własne wyobrażenie = wypaczone pojmowanenie, - twoje jest na poziome 'pięknego Romana'(Giertycha) - z czasów gdy był ministrem oświaty w rządzie PIS-u.
Relacje miedzyludzkie i realia życia w Gazie pokazuje serial Izraelski - Fauda.
20-05-2021 13:41 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)co państwo Izrael zorganizowało?
>Nazisci to produkt katolickiego Vatykanu.

Proszę przybliżyć proces "wyprodukowania " nazizmu przez Watykan i jego zainstalowania przez Watykan w Niemczech

>Państwo Izrael nie organizuje akcji typu 'noc kryształowa', 'ustawy rasowe' i 'obozy >koncentracyjne'.

Organizuje od wielu lat, od początku swego istnienia. Apartheid w Izraelu jest dotkliwszy niż w Republice Południowej Afryki.
mondoweiss.net/2017/08/zionism-apartheid-worse/

It's just a plain and awful logic. There's a reason why many prominent South Africans as well as other intellectuals, including Jewish and Israeli ones, have marked Israeli policy as worse than South African Apartheid:

- South African law professor Prof. John Dugard, former special rapporteur for the United Nations on the situation of human rights in the Palestinian territories, had written in a report to the UN General Assembly in 2004 that the Israeli Apartheid regime is "worse than the one that existed in South Africa". Out of office over a decade later, Dugard regarded the Israeli crimes as "infinitely worse than those committed by the apartheid regime of South Africa."

- Baleka Mbete, chair of the African National Congress, said in 2012 that the Israeli regime is "far worse than Apartheid South Africa."

- Israeli writer and journalist (Haaretz contributor) Yitzhak Laor wrote in 2009 that Israel's Apartheid is not only "worse" but also "more ruthless".

- Professor Noam Chomsky said in 2014 that it's "much worse than Apartheid".

- Archbishop Emeritus Desmond Tutu said in 2014 that it "amounts to an Apartheid system".
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
Odp: Ekscesy żydowskich nazistów w Palestynie. Zestaw przykładów
>>.
>>>
>Nazisci to produkt katolickiego Vatykanu.
>Wsółcześnie przykładem niedawno był niejaki Berjvik. Nie da się zaprzeczyć że w machinie nazistowskiej na stanowiskach byli ludzie pochodzenia żydowskiego, oraz Żydzi na specjalnych
>prawach - protegowani, wielu było neofitów itd.
>Państwo Izrael nie organizuje akcji typu 'noc kryształowa', 'ustawy rasowe' i 'obozy koncentracyjne'.
>

Szybko do lekarza. Paranoja nie do wyleczenia ale można spróbować.
haish (2904 punktów)
>>>.
>>>>
>>Nazisci to produkt katolickiego Vatykanu.
>>Wsółcześnie przykładem niedawno był niejaki Berjvik. Nie da się zaprzeczyć że w machinie nazistowskiej na stanowiskach byli ludzie pochodzenia żydowskiego, oraz Żydzi na specjalnych
>>prawach - protegowani, wielu było neofitów itd.
>>Państwo Izrael nie organizuje akcji typu 'noc kryształowa', 'ustawy rasowe' i 'obozy koncentracyjne'.
>>
>Szybko do lekarza. Paranoja nie do wyleczenia ale można spróbować.

A lekarz koniecznie katolicki lub ateista mason, -przerabiałem już takowe zagrywki.
Jak widać racjonalizm i forum racjonalistów jest iluzoryczne, a "stali bywalcy' uważają, że
racjonalizm racjonalizmem, ale prafda musi być po ich stronie, w kupie siła, nie przeszkadza śmród gówniany.
20-05-2021 22:00 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)
>>.
>>>
>Pitu, pitu - bojówki nazistów przeistoczyły się w ich rządy, ich rządy doprowadziły do aneksji
>Austrii, Czechosłowacji, wojny światowej, segregacji rasowej i idei czystej rasy.

Czy to ważne jaka kolejność? Teraz to Izrael stał się okupantem i agresorem dążącym do hegemonii na bliskim wschodzie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>.
>>>>
>>Pitu, pitu - bojówki nazistów przeistoczyły się w ich rządy, ich rządy doprowadziły do aneksji
>>Austrii, Czechosłowacji, wojny światowej, segregacji rasowej i idei czystej rasy.
>Czy to ważne jaka kolejność? Teraz to Izrael stał się okupantem i agresorem dążącym do hegemonii na bliskim wschodzie.

Nikt ze zdrowych ludzi nie zrezygnuje z dążenia do posiadłości. Mamy to w genach. Również Ty.

Gdybyś chciał szczerze podważyć prawo do nabycia posiadania, którego wcześniej nie miałeś, musiałbyś zakwestionowac w ogóle kapitalizm.

Czy kwestionujesz kapitalizm?
Czy twierdzisz, że nikt nie ma prawa przejąć cudzych posiadłości?

Szczerze wątpię.

Każdy ma prawo do przejęcia cudzych posiadłości. To prawo jest wrodzone i to jest istota transferu władzy.

Nie możemy zakazać przejęcia w posiadanie możemy za to ustalić zdrowe zasady transferu władzy.
20-05-2021 14:57 
 Ocena 1 na 1
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>.
>>Jakie refleksje nachodzą człowieka gdy je ogląda???
>Wypisz wymaluj metody działania te same jak w latach 30-tych XX wieku w Niemczech, kiedy bojówki SA pacyfikowały Żydów. Widać Żydzi mieli dobrych nauczycieli. Stali się tym, czego kiedyś się bali i nienawidzili.

Problemy ściągnęli na siebie Żydzi, dokonując po kilku próbach, udanego zamachu stanu w Rosji.
Zachciało im się zbudować na terenie Rosji IZRAEL, który miał podbijać świat.
Amerykanie sprytnie z nimi a przy okazji z Europą sobie poradzili.
Żydzi zbudowali w Związku Radzieckim DWA I PÓŁ TYSIĄCA OBOZÓW KONCEENTRACYJNYCH I NIMI ZARZĄDZALI. Dzięki Żydom Sowieci za pół darmo otrzymali technologię bomby atomowej od Żydów z Los Alamos.
haish (2904 punktów) Zestaw przykładów z polskiego podwórka.
>>.
>>>Jakie refleksje nachodzą człowieka gdy je ogląda???
>>Wypisz wymaluj metody działania te same jak w latach 30-tych XX wieku w Niemczech, kiedy bojówki SA pacyfikowały Żydów. Widać Żydzi mieli dobrych nauczycieli. Stali się tym, czego kiedyś się bali i nienawidzili.
>Problemy ściągnęli na siebie Żydzi, dokonując po kilku próbach, udanego zamachu stanu w Rosji.
>Zachciało im się zbudować na terenie Rosji IZRAEL, który miał podbijać świat.
>Amerykanie sprytnie z nimi a przy okazji z Europą sobie poradzili.
>Żydzi zbudowali w Związku Radzieckim DWA I PÓŁ TYSIĄCA OBOZÓW KONCEENTRACYJNYCH I NIMI ZARZĄDZALI. Dzięki Żydom Sowieci za pół darmo otrzymali technologię bomby atomowej od Żydów z Los Alamos.

Istnieje jeszcze inne racjonalne wytłumaczenie - za sznurki pociągał Vatykan -
zaczęło się od targowiczan, w międzyczasie -
-zapoczątkował dzielenie społeczeństwa w Polsce na polskojęzycznych i Żydów mówiących językiem jidisz(żargon z języka niemieckiego),- to działo się przez stulecia.
-zapoczątkował zmiany - rekami mas społecznych 'zafascynowanych' ideami Marksa i Engelsa(ludźmi kultury zachodu(=chrześcijaństwa = Świętego Cesarstwa Rzymskiego narodu niemieckiego) obalił
cara w Rosji(takiego papieża prawosławia), kolejnym etapem była II WŚ w której wyeliminowano
wrogich ideologicznie wyznających religię mojżeszową. Po zakończeniu wojny Vatykan ratował bonzów nazistowskich umożliwiając im bezpieczne życie w Ameryce Południowej gdzie dominującą religią jest katolicyzm. Po ok. siedemdziesięciu kilku latach w Europie Wschodniej skończył się komunizm. Na przkładzie Polski kler już w czasie PRL-u uprawiał zaawansowaną deweloperkę przybytków, a po dogadaniu się z komunistami styropian i nowe elity podpisały konkordat ............................................................
Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Zestaw przykładów z polskiego podwórka.
Toż to klasyczna wojna o własność, czytaj wojna o władzę człowieka nad człowiekiem, jakie toczą się między ludźmi od zarania dziejów.

1000.000.000.001 bilionpierwsza odsłona tego samego.

Kto tym razem zwycięży i zgarnie cała pulę?

Mam pomysł na pewne rozwiązanie nierozwiazywalnego od wieków problemu.

Publicznie jawna księga kapitału i podatek od własności okreslany w jawnej demokracji bezpośredniej przekazywany bezpośrednio przez właścicieli osobom bez mienia.

Żydzi i tak będą właścicielami, bo są wyżej rozwinięci i z łatwością przejmą kontrolę, widać po walkach na ulicy gdzie hołota naprzeciw uzbrojonej i zorganizowanej armii.

Właściciele Żydzi powinni zapłacić pozbawionym własności Palestynczykom podatek od własności wg wartości określonej w demokracji bezpośredniej i bezpośrednio do portfeli Palestycznykow, bez żadnego pośrednictwa instytucji. Kasa z podatku od własności powinna wylądować w portfelach ludzi, którzy niczego nie mają.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>
>Właściciele Żydzi powinni zapłacić pozbawionym własności Palestynczykom podatek od własności wg wartości określonej w demokracji bezpośredniej i bezpośrednio do portfeli Palestycznykow, bez żadnego pośrednictwa instytucji. Kasa z podatku od własności powinna wylądować w portfelach ludzi, którzy niczego nie mają.

Wydaje ci się, że Palestyńczycy by przyjęli jakąś kasę od Żydów ?
Na pewno mają honor i by się nie sprzedali, jak my za 5OO+.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Właściciele Żydzi powinni zapłacić pozbawionym własności Palestynczykom podatek od własności wg wartości określonej w demokracji bezpośredniej i bezpośrednio do portfeli Palestycznykow, bez żadnego pośrednictwa instytucji. Kasa z podatku od własności powinna wylądować w portfelach ludzi, którzy niczego nie mają.
>Wydaje ci się, że Palestyńczycy by przyjęli jakąś kasę od Żydów ?
>Na pewno mają honor i by się nie sprzedali, jak my za 5OO+.

Jeżeli mają choć trochę oleju w głowie to powinni przyjąć.

Alternatywa dla kasy w kieszeni, która można wydać na poprawę swojego życia jest bieda z nędzą i upadek nadziei.

Żydzi programują Pegasusa
pl.m.wikipedia.org/wiki/Pegasus_(oprogramowanie_szpieguj%C4%85ce)

a Palestynczycy miotają z procy kamienie
pl.m.wikipedia.org/wiki/Proca

mozna liczyć na to, że kamieniami ostraszy się Żydów tak samo jak na to, że głową przebije się mur.

Gdyby Palestynczycy dostali hajs do kieszeni a jakieś urzędniki, ich kolesie i rodziny, to zaakceptowaliby swoje położenie. Poszliby najeść się do restauracji, w której gotują inni Palestynczycy być może pierwszy raz w życiu.

Napieprzanie się siekierami jest zwierzęco prymitywne. Nie jesteśmy już małpami. Dziadostwo nadal marzy o życiu małpy ale intelekt niestety zobowiązuje.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
Rozważania kto jest zły kto jest dobry są bez sensu.

Własność przejmują automatycznie wyżej rozwinięci z watykanem czy bez niego.

Sytuację może usprawiedliwić podatek od własności okreslany przez pozbawionych własności i płacony WYŁĄCZNIE BEZPOŚREDNIO.

Kasę ma mieć Palestynczyk a nie żaden żydowski ani palestyński urzędnik.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
I co najważniejsze to się Żydom i Palestynczykom opłaci. Najwięcej straca na konflikcie zbrojnym. Drobne z podatku są niczym wobec kosztów walki o własność.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>I co najważniejsze to się Żydom i Palestynczykom opłaci. Najwięcej straca na konflikcie zbrojnym. Drobne z podatku są niczym wobec kosztów walki o własność.

Amerykanie mają super zdolnych speców od psychologii tłumu: Niemcom obiecali tysiąc letnią TRZECIĄ RZESZĘ, my mamy być potęgą pomiędzy TRZEMA MORZAMI dla Palestyńczyków też by coś wymyślili.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>I co najważniejsze to się Żydom i Palestynczykom opłaci. Najwięcej straca na konflikcie zbrojnym. Drobne z podatku są niczym wobec kosztów walki o własność.
>Amerykanie mają super zdolnych speców od psychologii tłumu: Niemcom obiecali tysiąc letnią TRZECIĄ RZESZĘ, my mamy być potęgą pomiędzy TRZEMA MORZAMI dla Palestyńczyków też by coś wymyślili.

Jak. Będziesz głęboko wierzył, że ktos jest twoim wrogiem to stanie się nim. Pragnienia spełniają się.

Wychowałem się na amerykańskich filmach. Moją psyche ukształtowało Hollywood, jak Amerykanie mogą być moim wrogiem skoro czuję co oni czują i myślę co oni myślą?

Takie oskarżenia są bez sensu i nie prowadzą do niczego konstruktywnego.

Trzeba raczej myśleć jak się z Amerykanami ułożyć lepiej dla własnej korzyści.

Trzeba iść z innymi ludźmi na kompromisy.
Kto tworzy kompromis ten się bogaci, kto stawia sprawy na ostrzu noża ten wszystko traci.

Kto chce pozostać żywy musi jakoś dogadać się z innymi. Nie mamy żadnego wyboru.
Sotera (16 punktów)

>Trzeba iść z innymi ludźmi na kompromisy.
>Kto tworzy kompromis ten się bogaci, kto stawia sprawy na ostrzu noża ten wszystko traci.
>Kto chce pozostać żywy musi jakoś dogadać się z innymi. Nie mamy żadnego wyboru.
Coś w tym jest, szkoda tylko że nasi przedwojenni tępi pułkownicy z Beckiem na czele nie zastosowali tej zasady względem Niemiec. Inne kraje z naszego regionu wsadziły honor tam gdzie jego miejsce i w miarę bezboleśnie przetrwały wojnę (dużo mniejsze straty). Polska wolała honor to wiadomo jak skończyła materialnie i politycznie.
Jednak nie jestem do końca przekonany czy to dobry i realny pomysł w tym konkretnym przypadku tzn. Izrael&Palestyńczycy. Tym żydom "ktoś" pomagał i współpracował przez tyle lat w budowaniu ich potęgi, wiec jeśli już to niech teraz dokłada się do tego podatku.
Sotera (16 punktów)
>>Trzeba iść z innymi ludźmi na kompromisy.
>>Kto tworzy kompromis ten się bogaci, kto stawia sprawy na ostrzu noża ten wszystko traci.
>>Kto chce pozostać żywy musi jakoś dogadać się z innymi. Nie mamy żadnego wyboru.
>Coś w tym jest, szkoda tylko że nasi przedwojenni tępi pułkownicy z Beckiem na czele nie zastosowali tej zasady względem Niemiec. Inne kraje z naszego regionu wsadziły honor tam gdzie jego miejsce i w miarę bezboleśnie przetrwały wojnę (dużo mniejsze straty). Polska wolała honor to wiadomo jak skończyła materialnie i politycznie.
>Jednak nie jestem do końca przekonany czy to dobry i realny pomysł w tym konkretnym przypadku tzn. Izrael&Palestyńczycy. Tym żydom "ktoś" pomagał i współpracował przez tyle lat w budowaniu ich potęgi, wiec jeśli już to niech teraz dokłada się do tego podatku.
Co nie znaczy że nie uznaję honoru jako wartości bo w tym przypadku tj.500+ Polacy go stracili.
szarley (54911 punktów)
>Co nie znaczy że nie uznaję honoru jako wartości bo w tym przypadku tj.500+ Polacy go stracili.

Wypowiedź jest nie w temacie wątku, ale skoro tak twierdzisz, zapytam, co jest niehonorowego w tworzeniu systemu wspomagającego finansowo wychowanie dzieci?

W przypadku wielodzietnych rodzin, podobnie jak w przypadku (niestety nierozwiązanym w Polsce)wspomagania rodzin wychowujących dzieci niepełnosprawne niehonorowa jest raczej bierna obserwacja jak te rodziny żyją w biedzie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>
>W przypadku wielodzietnych rodzin, podobnie jak w przypadku (niestety nierozwiązanym w Polsce)wspomagania rodzin wychowujących dzieci niepełnosprawne niehonorowa jest raczej bierna obserwacja jak te rodziny żyją w biedzie
>

Wspomaganie tych rodzin powinno być sprawą lokalną a niewykorzystywaniem przez obcą agenturę do rozgrywek politycznych.
szarley (54911 punktów)
>>>>W przypadku wielodzietnych rodzin, podobnie jak w przypadku (niestety nierozwiązanym w Polsce)wspomagania rodzin wychowujących dzieci niepełnosprawne niehonorowa jest raczej bierna obserwacja jak te rodziny żyją w biedzie
>>
>Wspomaganie tych rodzin powinno być sprawą lokalną a niewykorzystywaniem przez obcą agenturę do rozgrywek politycznych.

Sposób wspomagania tych rodzin to problem techniczny
Co do agentury, o coś Cię już pytałem
www.racjonalista.pl/forum.php/s,844157#w845422
i nie doczekałem odpowiedzi

Coś mi się wydaje, że Twoje tropienie agentur ma baaaardzo selektywny charakter

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>
>Coś w tym jest, szkoda tylko że nasi przedwojenni tępi pułkownicy z Beckiem na czele nie zastosowali tej zasady względem Niemiec. Inne kraje z naszego regionu wsadziły honor tam gdzie jego miejsce i w miarę bezboleśnie przetrwały wojnę (dużo mniejsze straty). Polska wolała honor to wiadomo jak skończyła materialnie i politycznie.
>

Do dzisiaj nie można się połapać w historii a najważniejsze dokumenty dalej SĄ TAJNE.
Materiały tajnych służb nigdy nie wyjdą na światło dzienne. Nie znamy nazwisk agentury.
Ludzie skażeni propagandą przekładają jak dzieci historyczne klocki, które ktoś wystrugał.
Obserwując i rozumiejąc co się dzisiaj dzieje widzimy, że te klocki do siebie nie pasują.
Mamy dalszy ciąg historii. Ameryka dokańcza to czego nie zrobiła w 1945 r. Plan mieli genialny.
"Zgwałcili" Europę i są w niej BOHATERAMI.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>> Tym żydom "ktoś" pomagał i współpracował przez tyle lat w budowaniu ich potęgi, wiec jeśli już to niech teraz dokłada się do tego podatku.

Ameryka do końca świata będzie płacić Żydom za HOLOKAUST, teraz płacą co roku ca 5 mld$ do Izraela, Niemcy już przestali płacić, Francuzi płacą każdą zachciankę Zydów, Szwajcaria się postawiła, na razie.
Izrael to taka świata melina, w której nie obowiązują światowe standardy. Żydzi podpisali tylko to co jest dla nich wygodne a na resztę się wypieli i nikt im nic nie zrobi. Jak coś to Ameryka zaraz ofiarę żydowskiego geszeftu, sprowadzi pod ziemię.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>>
>Kto tworzy kompromis ten się bogaci, kto stawia sprawy na ostrzu noża ten wszystko traci.
>Kto chce pozostać żywy musi jakoś dogadać się z innymi. Nie mamy żadnego wyboru.

Hess poleciał do Anglików tworzyć kompromis.
I co to dało ?
Czy świnia gdyby umiała mówić to czekał by ją inny los ?
Dogadała by się z chłopem i rzeźnikiem ?
Jak ktoś cię karmi to znaczy, że ma prawo zawieźć ciebie do rzeźni i zjeść.
Czy świnia ma świadomość, że jak przekroczy wagę 12O kg to ją zawiozą do rzeźni ?
Czy Polak rozumie: kto i po co go tuczy ?
Ameryka jak "zgwałciła" Europę to bank JP Morgan zamieniał czerwoną naszą krew w zielone dolary.
Jak ci się wydaje po co Morawiecki "zaprosił" do Polski i SFINANSOWAŁ Z NASZYCH PIENIĘDZY siedzibę JP Morgan ??

haish (2904 punktów)
>>>>>Kto tworzy kompromis ten się bogaci, kto stawia sprawy na ostrzu noża ten wszystko traci.
>>Kto chce pozostać żywy musi jakoś dogadać się z innymi. Nie mamy żadnego wyboru.
>Hess poleciał do Anglików tworzyć kompromis.
>I co to dało ?
>Czy świnia gdyby umiała mówić to czekał by ją inny los ?
>Dogadała by się z chłopem i rzeźnikiem ?
>Jak ktoś cię karmi to znaczy, że ma prawo zawieźć ciebie do rzeźni i zjeść.
>Czy świnia ma świadomość, że jak przekroczy wagę 12O kg to ją zawiozą do rzeźni ?
>Czy Polak rozumie: kto i po co go tuczy ?
>Ameryka jak "zgwałciła" Europę to bank JP Morgan zamieniał czerwoną naszą krew w zielone dolary.
>Jak ci się wydaje po co Morawiecki "zaprosił" do Polski i SFINANSOWAŁ Z NASZYCH PIENIĘDZY siedzibę JP Morgan ??

Tenże Matousz Pinokio - oprócz wymienionych przez Ciebie powiązań z Ameryką, powiązany jest jeszcze z kk w Polsce interesami, w zamian za korzystne transakceje-inwestycje obecnie odwdzięcza się stanowiskami i innymi geszeftami urzędnikom kk. Jego tata Kornel był naukowcem specjalizował się w dziedzinie mechaniki kwantowej - niewątpliwie dołożył cegiełkę w postaci upowszechniania
bzdur i bajek typu 'świadomość nielokalna' <-> dusza.

Te fakty nie są żadną nowością, funkcjonują w przestrzeni publicznej od dawna w karju przez niektórych nazywanym Polinstyną, za rządów Donalda Tuska nazywanym Tuskanią.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365