Racjonalista - Strona głównaDo treści
bez patoelit, czy to możliwe?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
12-06-2021 16:51okragly (21676 punktów)bez patoelit, czy to możliwe?
czy moglibyśmy żyć bez PO, PiS, KK, wpływu USA czy innych, którzy mają wplyw na ustawy, pisane pod ich patologiczne zapotrzebowanie. Sztuczna inteligencja zamiast patoelit (polityków)
Mam dużo większe zaufanie do technologii niż do ludzkich kompetencji czy motywów a polityk to szczególny typ. AI to bezstronność, decyzje z matematyki (algorytm)

patoelity nie byłyby patoelitami gdyby były skłonne oddac władze AI, czyli suwerenowi
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>czy moglibyśmy żyć bez PO, PiS, KK, wpływu USA czy innych, którzy mają wplyw na ustawy, pisane pod
>ich patologiczne zapotrzebowanie. Sztuczna inteligencja zamiast patoelit (polityków)
>Mam dużo większe zaufanie do technologii niż do ludzkich kompetencji czy motywów a polityk to
>szczególny typ. AI to bezstronność, decyzje z matematyki (algorytm)
>patoelity nie byłyby patoelitami gdyby były skłonne oddac władze AI, czyli suwerenowi

Dzisiaj przypadkowo rozmawiałem z nauczycielem matematyki z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Młody Ukrainiec, jedenaście lat jest w Polsce. Sam mi powiedział, że Ukraińcy ci na wschodzie są normalni a tym na zachodzie zrobiono pranie mózgów. Krytycznie wypowiadał się na temat amerykańskiego zamachu stanu na Białorusi.
Aż mnie to zaskoczyło, nic nie mówiłem, żeby wysondować, co ma do powiedzenia sam od siebie.
Potem mu przedstawiłem moją koncepcję II WŚ, nie mógł uwierzyć jakie ilości uzbrojenia dostarczyli Amerykanie do swojej zasadzki w ZSRR i kiedy rozpoczęto do tego przygotowania.
Zdziwił się, gdy mu powiedziałem, że Ameryka sfinansowała uzbrojenie III Rzeszy i zrobiła pranie mózgów Niemcom i Europejczykom. Nie mógł zrozumieć dlaczego Amerykanie najpierw uzbroili Niemców a potem wysłali ich do swojej zasadzki w ZSRR. Niemiecki i sowieckie mięso armatnie walczyło między sobą amerykańską bronią. Gdyby wtedy w Polsce rozumiano o co w tym wszystkim chodzi, może uniknęlibyśmy ogromnych strat materialnych i ludzkich.

Władzy nie można oddać ludowi, to jest komunistyczna i demokratyczna utopia, wykorzystywana przez speców od propagandy. Tak samo człowiek, nie może być wolny, a im więcej walczy o swoją wolność, tym bardziej jest zniewolony. Życie człowieka jest dużo bardziej skomplikowane jak np. ślimaka. Ślimak może być wolny a człowiek nie. Wodę z mózgów, obca agentura robi właśnie, bajkami o demokracji i wolności. Jest taka książka "Propaganda", coś dla fanatyków demokracji i wolności.
Dzisiaj, powinniśmy na podstawie działań i wypowiedzi zrobić listę obcej agentury. Przyda to się przyszłym pokoleniom.
Analizowanie polskich przedwojennych władz pod kątem służenia obcej agenturze już jest trudniejsze.
13-06-2021 08:30 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Władzy nie można oddać ludowi, to jest komunistyczna i demokratyczna utopia, wykorzystywana przez speców od propagandy.
Ty w mózgu masz 8 mld szarych komórek, która tam szara komórka rządzi, czy masz w sobie wodza i liżące mu dupe patoelity (inne szare komórki)? i inne które muszą się słuchać, jak nie to zdechną z głodu? albo w więzieniu?
w temacie -ile waży koń www.racjonalista.pl/forum.php/s,842486 przedstawilem wyższość myślenia stadnego nad patoelitami
w przerwie wydarzenia artystycznego, wprowadzono na scenę konia i poproszono widzów by napisali na karteczkach ile waży, dawali mu od 500 do 1200 kg, nikt trafnie nie oszacował, ale średnia była dokladnie taka jak rzeczywista waga konia czyli 872 kg

indywidualnie jesteśmy głupi, jako wspólnota mądrzy (ale bez wodza bo głupi jak każdy z nas)
ale my nie mamy wspólnoty (liberalizm- indywidualizm i wolność), dlatego glupi


> człowiek, nie może być wolny, a im więcej walczy o swoją wolność, tym bardziej jest zniewolony.
i nieszczęśliwy
farmer (22440 punktów)

>patoelity nie byłyby patoelitami gdyby były skłonne oddac władze AI, czyli suwerenowi


Suewern i tak ma g.wno do gadania bo zaraz byś go przekonywał do raju.

Nie daj jakby to było małżeństwo z dwójką dzieci pracujące i majce mieszkanie.

No okrągły dla ciebie to nie raj.

Jak to kobieta "śpi" tylko z jednym facetem?
Maja tylko dwójke dzieci?

A teraz jakby się okazało że tak całe miasto...czekaj cały kraj tak żyje?


Kogo będziesz obwiniał że matka chce mieć jednego partnera i wiedzieć kim jest ojciec jej dziecka ?

okragly (21676 punktów)
>>patoelity nie byłyby patoelitami gdyby były skłonne oddac władze AI, czyli suwerenowi
>Suewern i tak ma g.wno do gadania bo zaraz byś go przekonywał do raju.
jeszcze nikogo nie przekonałem , musiałbym skończyc kapitalistyczny kurs marketingu, ale to jest fałsz
AI nie dałoby się przekonać marketingowi, tylko matematyka

>Jak to kobieta "śpi" tylko z jednym facetem?
w raju młódka spała z starym, doświadczonym, uczyła sie od niego, jak sama była stara uczyła młodych (taka szkoła życia, a nie za ogromne pieniądze z podatkow panstwowe czy prywatne szkoly, w raju szkoly to sama przyjemność )

>Maja tylko dwójke dzieci?
dwoje dzieci jest ok, w raju kobiety rodzily co 6 lat
farmer (22440 punktów)
>>>patoelity nie byłyby patoelitami gdyby były skłonne oddac władze AI, czyli suwerenowi
>>Suewern i tak ma g.wno do gadania bo zaraz byś go przekonywał do raju.
> jeszcze nikogo nie przekonałem , musiałbym skończyc kapitalistyczny kurs marketingu, ale to jest fałsz
>AI nie dałoby się przekonać marketingowi, tylko matematyka

Raj to raj tamto. I tak codziennie niemal.

No ale jak to piszesz patoelity nie ustaną ....

>>Jak to kobieta "śpi" tylko z jednym facetem?
>w raju młódka spała z starym, doświadczonym, uczyła sie od niego, jak sama była stara uczyła młodych (taka szkoła życia, a nie za ogromne pieniądze z podatkow panstwowe czy prywatne szkoly, w raju szkoly to sama przyjemność )


J.w.

Sam widzisz w raju to w raju tamto

A to piekło dla ludzi którzy są zdradzani.
Ludzie wolą jednego partnera.
Dzieci chcą wiedzieć kto jest ich ojcem.

A w "raju" to piekło dla ludzi. No mnie nie przekonasz .
No bo kto chce żeby jego partnerke "przelecialo" stado samców jak on jest w pracy?

>>Maja tylko dwójke dzieci?
>dwoje dzieci jest ok, w raju kobiety rodzily co 6 lat
>

Ale chyba nie masz pretensji do kobiet czy tam par że chcą miec jedno czy max dwoje dzieci ?

Czemu z kobiety robisz maszynkę do robienia i chowania dzieci?
To ma być raj? To piekło dla kobiet raczej. Bo nie wszystkie tego chcą

Ale jak ty to piszesz patoelity nieustaną.
13-06-2021 11:49 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>patoelity nie byłyby patoelitami gdyby były skłonne oddac władze AI, czyli suwerenowi
>>>Suewern i tak ma g.wno do gadania bo zaraz byś go przekonywał do raju.
>> jeszcze nikogo nie przekonałem , musiałbym skończyc kapitalistyczny kurs marketingu, ale to jest fałsz
>>AI nie dałoby się przekonać marketingowi, tylko matematyka
>Raj to raj tamto. I tak codziennie niemal.
fundament człowieczeństwa
Ty często powołujesz sie na Niemcy, raj jest lepszym

>>>Jak to kobieta "śpi" tylko z jednym facetem?
>>w raju młódka spała z starym, doświadczonym, uczyła sie od niego, jak sama była stara uczyła młodych (taka szkoła życia, a nie za ogromne pieniądze z podatkow panstwowe czy prywatne szkoly, w raju szkoly to sama przyjemność )
>J.w.
>Sam widzisz w raju to w raju tamto
fundament człowieczeństwa
>A to piekło dla ludzi którzy są zdradzani.
w raju nie było małżeństw, wlasności w tym kobiet, dzieci, byli wolni, jak na obozie wędrownym
>Ludzie wolą jednego partnera.
to pomysl nas, żeby zapewnić sobie stałą partnerke, bez nieustannego starania sie
>Dzieci chcą wiedzieć kto jest ich ojcem.
każdy jest ojcem, i kazdy myśli że nim jest, komuna
>A w "raju" to piekło dla ludzi. No mnie nie przekonasz .
nikogo nie przekonałem
>No bo kto chce żeby jego partnerke "przelecialo" stado samców jak on jest w pracy?
ale dzieki temu ma zdrowe dziecko, najlepszy plemnik zwyciężył, wiesz że mamy coraz gorsze?
>>>Maja tylko dwójke dzieci?
>>dwoje dzieci jest ok, w raju kobiety rodzily co 6 lat
>Ale chyba nie masz pretensji do kobiet czy tam par że chcą miec jedno czy max dwoje dzieci ?
kobiety chcialyby miec wiecej dzieci ale z innym
>Czemu z kobiety robisz maszynkę do robienia i chowania dzieci?
taka ich natura, lubią to
>To ma być raj? To piekło dla kobiet raczej. Bo nie wszystkie tego chcą
kobieta ma EGO/ JA uksztaltowane przez patriarchat, dzika jest inna
farmer (22440 punktów)

>>Czemu z kobiety robisz maszynkę do robienia i chowania dzieci?
>taka ich natura, lubią to

Dzieci lubią mieć ojca i matkę i wiedzieć kto nim jest.

Ludzie zazwyczaj kochają jednego partnera. A nie puszczają się z kim popadnie.

Raj? Syf nie raj.

Patoraj.

No ale przekonuj.
Patoelity nie ustaną.
13-06-2021 17:36 
 0 na 2
okragly (21676 punktów)
>>>Czemu z kobiety robisz maszynkę do robienia i chowania dzieci?
>>taka ich natura, lubią to
>Dzieci lubią mieć ojca i matkę i wiedzieć kto nim jest.
matkę mają i
lubią mieć 8 wujków które je bardzo lubia (każdy od czegoś innego) W raju nie bylo ojcostwa.

>Ludzie zazwyczaj kochają jednego partnera. A nie puszczają się z kim popadnie.
seryjna monogamia, tak bylo w raju

>Patoraj.
to jest idea, czysta, szczera, z istoty

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365