Racjonalista - Strona głównaDo treści
Były szef brytyjskiego MSZ o lobby żydowskim nad Tamizą.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
14-06-2021 09:33Arminius (25555 punktów)Były szef brytyjskiego MSZ o lobby żydowskim nad Tamizą.
Ocena 2 na 2
Pisząc o funkcjonowaniu i ekscesach lobby żydowsko - syjonistycznego, zazwyczaj wskazuję na strukturę funkcjonującą nad Potomakiem. Jednakże owo lobby swymi mackami sięga daleko poza USA i jako takie ma wymiar globalny. Podlinkowany materiał traktuje o funkcjonowaniu lobby jak wyżej nad Tamizą. I jest omówieniem pamiętników Sir Alana Duncana ministra spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii w latach 2016 - 2019.
W swoich pamiętnikach Duncan napisał między innymi że "poziom izraelskich wpływów w rządzie brytyjskim jest porównywalny z dobrze zorganizowanym (okopanym) szpiegowaniem i oznacza, że nasz interes ( brytyjski) narodowy jest traktowany jako wartość frajerów".
Cóż, nic dodać nic ująć. Skąd my to dobrze znamy? Ochrana carska kiedyś wypłodziła protokoły osławionych mędrców Syjonu. Jak już wielokrotnie zwracałem na to uwagę - są one bajeczką dla grzecznych dzieci, w porównaniu z soczystą rzeczywistością wokół nas.

"The recently published diaries of former foreign minister Sir Alan Duncan provide an unprecedented window into the influence the Israeli government and affiliated pro-Israel lobby groups have over the UK Foreign Office."

-Conservative Friends of Israel succeeded in stopping Boris Johnson appointing Duncan as Middle East minister, Duncan claims in diaries

-Opposition was 'for no other reason than that I believe in the rights of the Palestinians', Duncan wrote

-Johnson was 'indignant', exclaiming 'They shouldn't behave like this', referring to the Israelis, Duncan reported

-Level of Israeli influence amounts to 'entrenched espionage' and means 'our own national interest is being taken for a sucker', according to Duncan

-Foreign Office refuses to comment to Declassified on Duncan's allegations

From revelations about Israeli efforts to "destroy" him, to attempts by a powerful pro-Israel lobby group to stop him becoming a minister for the Middle East, Sir Alan Duncan saw up close the power of the Israeli state in British politics during his time at the heart of the UK government. Duncan served as British foreign minister from 2016-19, having previously held the international development brief. His new book, In The Thick Of It, reveals much about UK government.

www.dailym(*)he-foreign-office-and-they-do/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W swoich pamiętnikach Duncan napisał między innymi że "poziom izraelskich wpływów w rządzie brytyjskim jest porównywalny z dobrze zorganizowanym (okopanym) szpiegowaniem i oznacza, że nasz interes ( brytyjski) narodowy jest traktowany jako wartość frajerów".
>Cóż, nic dodać nic ująć. Skąd my to dobrze znamy?

Wciąż namawiam na stworzenie publicznie jawnej księgi kapitału, pod kolektywna kontrolą, pokazującej wszystkim jak na widelcu rozkład własności i jej przepływy, tzn. rozkład i transfer władzy człowieka nad człowiekiem.

W obliczu publicznie jawnej księgi kapitału wszyscy "syjoniści" staną się bezsilni!

Nie mogę zrozumieć dlaczego nie zyskuję powszechnej aprobaty dla tego projektu?

Czyzby wszyscy należeli do zgrupowania "syjonistów"?
15-06-2021 07:02 
 Ocena 1 na 1
galvani (1345 punktów)

Wciąż namawiam na stworzenie publicznie jawnej księgi kapitału, pod kolektywna kontrolą, pokazującej wszystkim jak na widelcu rozkład własności i jej przepływy, tzn. rozkład i transfer władzy człowieka nad człowiekiem.

Skrytym parówkożercom mówimy stanowcze nie! Było już przerabiane. Zapomniałeś nadmienić, ż rzydy zawsze nam szynkę na święta wykupują. Pisownia katolicka
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Skrytym parówkożercom mówimy stanowcze nie! Było już przerabiane. Zapomniałeś nadmienić, ż rzydy zawsze nam szynkę na święta wykupują. Pisownia katolicka

Wyjawiona i opodatkowana własność wyłącznie prywatna, opodatkowana podatkiem okreslanym w jawnej demokracji bezpośredniej, przekazywanym w zasadniczej części bezpośrednio pracownikom najemnym bez mienia, w uzupełnieniu ich dochodu za pracę najemną już było przerabiane?

Gdzie i kiedy?

Sam to wymyśliłem i nigdy o tym nie słyszałem a ty mi właśnie mówisz, że to już było.

Co wiesz czego ja nie wiem?

Kto jest skrytym parowkozerca?

Najemny robol tyrajacy od świtu do nocy w blaszanej hali bez okien?

A może skrytymi parowkozercami są właściciele jednostek uczestnictwa w funduszach sekuraryzacyjnych skupujących długi z chwilówek?

Co znaczy twoje NIE?

Znaczy czego nie chcesz?

A czy wiesz ile chcą chciwe dziady?
Nikt nie poradzi ich zaspokoić.
Czarna dziura, która wszystko pochłonie to przy chciwych dziadach dziecinna zabawka.
15-06-2021 08:30 
 Ocena 3 na 3
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Wyjawiona i opodatkowana własność wyłącznie prywatna, opodatkowana
> podatkiem okreslanym w jawnej demokracji bezpośredniej, przekazywanym
> w zasadniczej części bezpośrednio pracownikom najemnym bez mienia, w
> uzupełnieniu ich dochodu za pracę najemną już było przerabiane?
> Gdzie i kiedy?

Na Księżycu.

>Co znaczy twoje NIE?
>Znaczy czego nie chcesz?
>A czy wiesz ile chcą chciwe dziady?

"Strzeż się tego, kto czytał tylko jedną książkę"
Giacomo Casanova (1725-1798) włoski awanturnik, podróżnik, literat, skrzypek, doktor prawa kanonicznego, finansista, dyplomata, mason, szpieg, matematyk, chemik i bibliotekarz.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
15-06-2021 10:13 
 Ocena 3 na 3
szarley (54911 punktów)
>"Strzeż się tego, kto czytał tylko jedną książkę"

A jeszcze bardziej tego, kto nie przeczytał żadnej, za to pisać poradzi....



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>"Strzeż się tego, kto czytał tylko jedną książkę"A jeszcze bardziej tego, kto nie przeczytał żadnej, za to pisać poradzi....
>

Przeczytałem z milion twoich wpisów.
Nie umniejszaj już tak sobie.
15-06-2021 22:42 
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)
>>"Strzeż się tego, kto czytał tylko jedną książkę"A jeszcze bardziej tego, kto nie przeczytał żadnej, za to pisać poradzi....

W jakim języku? On? Przypominającym polski? No nie przesadzaj, jak tłumaczył mój ogrodnik mojemu lokajowi, któy gdzieś zgubił swojego buta wracjąc z balangi w ogrodzie mojej posiadłości. Niech pierwej, jak zrozumie, wyjaśni jak mu się udało dożyć tego wieku bez....rozumu? I co tu się rozpisywać na temat....właśnie kogo?
Nie napisał jak widzi hamerlikowską fizykę, nie wydał swojego słownika frazeologicznego, licencjatus minimus. Ja cholernie czekam na jego pozew do sądu o jego strasznie wielokrotne odbieranie mu godności i wartości (choć w sumie nie wiadomo o co mu chodzi bo jakie są jego wartości widać). Bardzo chętnie, bez pomocy prawnika będę się bronił sam. To dopuszcza prawo polskie. Czekam i zobaczy6my.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
szarley (54911 punktów)
>W jakim języku?

Niedawno przed sądem w Wodzisławiu była rozprawa
Jeden gospodarz nazwał drugiego jakimś brzydkim słowem i tłumaczył się, że użył słowa, które źle rozumiał. Sąd nie dał wiary.

Jeśli Hamerlik nazwie niemieckiego policjanta w oczy i na służbie bandytą za to, że "przemocą egzekwuje nieopodatkowane mienie" czeka go kara

Jeśli okradanego człowieka nazwie złodziejem, bo goni złodzieja, czeka go kara

I nie pomoże podawanie przed sądem opacznych definicji i tłumaczenie, że w hamerciulskiej mowie te słowa znaczą dokładnie coś przeciwnego. Co najwyżej sąd mający poczucie humoru, każe mu zapłacić kilka tysięcy ojrów i nazwie to nagrodą

* * *
Rok 1946, Wrocław
Pewien przesiedleniec ze Lwowa nazwał drugiego "kurbidkiem"
Sędzia (jakimś cudem nie ze Lwowa) powołał biegłego językoznawcę po UJK
Sąd: co to znaczy kurbidek?
Językoznawca: a to taki człowiek miętliwy
Sąd: co to znaczy miętliwy
Językoznawca: a to taki człowiek zapazdiały
Sąd: co to znaczy zapazdiały
Językoznawca: a to taki właśnie kurbidek


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jeśli Hamerlik nazwie niemieckiego policjanta w oczy i na służbie bandytą za to, że "przemocą egzekwuje nieopodatkowane mienie" czeka go kara
>Jeśli okradanego człowieka nazwie złodziejem, bo goni złodzieja, czeka go kara

Czym byłby wasze porządki bez waszych gróźb i kar?

Czujesz się w prawie podjęcia przymusowej egzekucji utajnionej i nieopodatkowanej własności?

No ale wasze i nie moje prawo jest niemoralne! Jest przeciw ludzkości!

Chcecie stworzyć jakąś kapitalistyczną sektę, która będzie rozwijać się dzięki redukcji pozostałych?

Ale kto wam na to pozwoli?
Ja?
Ja na pewno nie.
Liczysz, że innych uda się wam zrobić w konia?
16-06-2021 22:42 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
>>Jeśli Hamerlik nazwie niemieckiego policjanta w oczy i na służbie bandytą za to, że "przemocą egzekwuje nieopodatkowane mienie" czeka go kara
>>Jeśli okradanego człowieka nazwie złodziejem, bo goni złodzieja, czeka go kara
>Czym byłby wasze porządki bez waszych gróźb i kar?
>Czujesz się w prawie podjęcia przymusowej egzekucji utajnionej i nieopodatkowanej własności?
>No ale wasze i nie moje prawo jest niemoralne! Jest przeciw ludzkości!
>Chcecie stworzyć jakąś kapitalistyczną sektę, która będzie rozwijać się dzięki redukcji pozostałych?
>Ale kto wam na to pozwoli?
>Ja?
>Ja na pewno nie.
>Liczysz, że innych uda się wam zrobić w konia?

Znów festiwal bredni. Jak to jest, że do niego nic nie dociera?


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
szarley (54911 punktów)
>>Jeśli Hamerlik nazwie niemieckiego policjanta w oczy i na służbie bandytą za to, że "przemocą egzekwuje nieopodatkowane mienie" czeka go kara
>>Jeśli okradanego człowieka nazwie złodziejem, bo goni złodzieja, czeka go kara
>Czym byłby wasze porządki bez waszych gróźb i kar?

Nazwałeś mnie złodziejem
Udowodnij kradzież lub przeproś


>Czujesz się w prawie podjęcia przymusowej egzekucji utajnionej i nieopodatkowanej własności?
pisz po polsku

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>"Strzeż się tego, kto czytał tylko jedną książkę"

Sam przeczytałeś ich pewnie mnóstwo ale czy liczne na sztuki czy tekstu ciągłym ciurkiem?

Czy to jakieś specjalne książki jak specjalne media, w których napisane jest to co chcesz przeczytać?

Teraz do swojej poczytności możesz zaliczyć jeszcze z 10 książek napisanych przeze mnie liczonych tekstu ciągłym ciurkiem, bo przecież czytujesz mnie nie mało a ja niemało piszę.

W kółko i w kółko te próby poniżeń a już do znudzenia.

Która to już twoja próba?

Milion pierwsza?

W mojej psyche zrobiłem się odporny na twoje próby poniżenia ale ty zdaje się piszesz do innych.
Skoro mojej psyche nie poradzisz zmanipulować emocjonalnie to choć może inne?

Kto wie ile daje ta twoja domorosła psychologia.
W marketingu negatywnym byłbyś mistrzem świata.
15-06-2021 21:50 
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)
>>"Strzeż się tego, kto czytał tylko jedną książkę"Sam przeczytałeś ich pewnie mnóstwo ale czy liczne na sztuki czy tekstu ciągłym ciurkiem?
>Czy to jakieś specjalne książki jak specjalne media, w których napisane jest to co chcesz przeczytać?
>Teraz do swojej poczytności możesz zaliczyć jeszcze z 10 książek napisanych przeze mnie liczonych tekstu ciągłym ciurkiem, bo przecież czytujesz mnie nie mało a ja niemało piszę.
>W kółko i w kółko te próby poniżeń a już do znudzenia.
>Która to już twoja próba?
>Milion pierwsza?
>W mojej psyche zrobiłem się odporny na twoje próby poniżenia ale ty zdaje się piszesz do innych.
>Skoro mojej psyche nie poradzisz zmanipulować emocjonalnie to choć może inne?
>Kto wie ile daje ta twoja domorosła psychologia.
>W marketingu negatywnym byłbyś mistrzem świata.

Ależ Ciebie nie da się poniżyć. No jak to widzisz? Leżysz na obu łopatkach, bo sam robisz sobie seppuku.. Na zerowym poziomie gruntu. Ty jeszcze widzisz, że można Ciebie jeszcze poniżyć? No się nie da. Ciebie już tylko do utylizacji. Nie ma z Ciebie żadnego pożytku. Ani na mięso dla psów, ani na mydło, ani do pracy bo ciągle chorujesz na astmę albo na wstępny zawał serca, co dobija Ciebie dojazd do pracy 30 km w jedną stronę rowerem. Tylko dzieci robić ile wlezie i żyć na cudzy koszt. Na mojej ulicy nazywano takich leser. To taki pasożyt jak grzyb cudzożywny jak np. huba na drzewie. Mówiono także pizduś glancuś. Oj nawet nie wiesz jak dziewczyny z mojej ulicy dały by sobie robić tyle dzieciaków. Dzieci to się robi z rozumem, tak jak pije się wódkę z rozumem a nie z zagryzką.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ależ Ciebie nie da się poniżyć.

A chciałbyś?
ty mnie chyba nie kochasz.
16-06-2021 22:30 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
>>Ależ Ciebie nie da się poniżyć.
>A chciałbyś?
>ty mnie chyba nie kochasz.

Co to za p*****lenie. Jest na forum racjonalisty i oczekuje miłości? No q.wa kto tu zgłupiał? Ja kochanków męskich nie szukam.
Sam się poniża i ma pretensje o poniżanie. Człeku! Ja czekam na pozew sądowy z Twojej strony. Mam już stos Twoich wypowiedzi, gdzie udowodnię sądowi, że przeczysz sam sobie i p*****lisz bzdury. Rzadko się spotyka takiego idiotę. A ja będę się bronił sam, bo takiego jak Ty obskoczy zręczny nastolatek. No co za prymityw. I znów koszty rozprawy będą dla strony pozywającej. I q.wa znów niesprawiedliwość będzie, płacze i lamenty.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365