Krzysztof zgadzam się tylko częściowo  Platforma chce grać na wszystkich fortepianach ale gołym okiem widać, że to Nasz instrument gra teraz donośniej. "Świecka szkoła, religia do kościoła!" Przebijamy się z naszymi hasłami, właśnie teraz. To dobry czas walki o świeckie państwo, bo wracając do Platformy, oni chcą grać także na naszym fortepianie a ludzie właśnie jego chcą dziś słuchać. Ta partia zawsze pilnie nasłuchuje co w trawie piszczy i tam podąża. Akcja w małopolskiej PO spotkała się z negatywną reakcją w tej partii, bo to kula w dziurawy płot. Reasumując, proces jest taki, że Platforma idzie w lewo, bo tak czują ludzie i tam są głosy. Na prawo zaś tylko mur i "Boże coś Polskę (wybrał na męczennika)". Pozdrawiam z optymizmem!
|