Racjonalista - Strona głównaDo treści
Małopolska PO na kolanach

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
01-09-2010 12:41Krzysztof Jóźwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Małopolska PO na kolanach
Ocena 6 na 6
"Platforma przypomina też księżom, że w ostatnich latach za kwotę 27,8 mln zł we współrządzonej przez PO Małopolsce wyremontowano wiele kościołów, kapliczek i budynków sakralnych. Listy mają osobiście wręczać proboszczom politycy PO."

Czy w jakimkolwiek innym kraju UE dzieją się takie rzeczy ?
27,8 mln zł ? Na powodzian WOŚP w całej Polsce zebrała ~ 2 mln zł - czy ludzie tak chętnie ze swoich podatków chcą remontować budynki kościołowi ?

Ireneusz Raś ? Kto to jest ? Gowin 2.0 ?

"Ukończył studia na Wydziale Historii Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. ; Jest członkiem katolickiej organizacji Rycerze Kolumba. Jego starszym bratem jest kapłan archidiecezji krakowskiej, ks. Dariusz Raś, osobisty sekretarz Stanisława kardynała Dziwisza. " I chyba wszytko jasne...

linki:
wiadomosci(*)___przkupywanie_Kosciola_.html

pl.wikipedia.org/wiki/Ireneusz_Raś
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Medieval (3004 punktów)

Krzysztof zgadzam się tylko częściowo Platforma chce grać na wszystkich fortepianach ale gołym okiem widać, że to Nasz instrument gra teraz donośniej.

"Świecka szkoła, religia do kościoła!" Przebijamy się z naszymi hasłami, właśnie teraz. To dobry czas walki o świeckie państwo, bo wracając do Platformy, oni chcą grać także na naszym fortepianie a ludzie właśnie jego chcą dziś słuchać. Ta partia zawsze pilnie nasłuchuje co w trawie piszczy i tam podąża. Akcja w małopolskiej PO spotkała się z negatywną reakcją w tej partii, bo to kula w dziurawy płot.

Reasumując, proces jest taki, że Platforma idzie w lewo, bo tak czują ludzie i tam są głosy. Na prawo zaś tylko mur i "Boże coś Polskę (wybrał na męczennika)".

Pozdrawiam z optymizmem!

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365