Witam serdecznie.
Na wstępie powiem, że miałem wątpliwości co do tego, w jakim dziale należy umieścić ten temat. Jeśli źle wybrałem, proszę o korektę.
Chciałbym napisać do dyrekcji swojej szkoły (szkoła średnia) pismo z prośbą o usunięcie symboli religijnych, lecz nie wiem jak takowe pismo powinno wyglądać. Czy jest ktoś, kto już takie pismo składał i mógłby mi poradzić lub dostarczyć wzór?
Pozdrawiam, Wołodia
|