Racjonalista - Strona głównaDo treści
Gdzie są wypowiedzi Tarkosa?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
09-10-2016 08:24Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Gdzie są wypowiedzi Tarkosa?
Dostałam powiadomienie mailem, że Tarkos odpowiedział na moje posty,ale w wątkach jego postów nie ma. Co się dzieje?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

tarkos (10757 punktów)
Nic się nie dzieje - sam wykasował w stanie .. niepełnej trzeźwości.

[Przeprasza]
09-10-2016 09:46 
 Ocena 1 na 1
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
>Nic się nie dzieje - sam wykasował w stanie .. niepełnej trzeźwości.
>[Przeprasza]
He he a już podejrzewałam działanie sił nieczystych.

Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.
09-10-2016 10:49 
 Ocena 2 na 2
tarkos (10757 punktów)
> podejrzewałam działanie sił nieczystych
To być może, że "siła jego (bimbru podlaskiego) nieczysta, gdyż często po jednym pędzeniu do spożycia bywa przeznaczon".
/Coś w tym tonie tłumaczył wiernym proboszcz z Wilkowyj./

>Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.
Tak, rzeczy w jakimś sensie nie mają wartości - aczkolwiek ciągle istnieje ryzyko, czy odrywając się od rzeczy nie popadniemy w niedorzeczność.
/Tyle sobie przypomniał (i jeszcze to, że się cieszy z Twojej tu obecności)./
>
09-10-2016 11:31 
 Ocena 2 na 2
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Bardzo mi miło. Co złotej myśli, to wcale nie twierdzę, że rzeczy materialne nie mają wartości. Po prostu jest coś ważniejszego od nich.

Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.
09-10-2016 13:07 
 Ocena 1 na 1
olson (9993 punktów)
(zablokowany)
>Bardzo mi miło. Co złotej myśli, to wcale nie twierdzę, że rzeczy materialne nie mają wartości. Po prostu jest coś ważniejszego od nich.

Najważniejsze są neuroprzekaźniki (czyli rzeczy). Nie ma nic ważniejszego. Chodzi o poczucie szczęścia i przyjemność, a do tego służą jakieś rekwizyty (rzeczy). Dla jednych to kasa, dla innych sport, dla innych praca, hobby, a nieszczęśliwym nieudacznikom pozostaje tylko Bóg, czy utopie takie jak "miłość" lub ego. Niby niematerialne, ale są złem, a w dodatku istnieją jako materialny zapis danych w mózgu.
09-10-2016 11:47 
 Ocena 1 na 1
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Bimber podlaski powiadasz? Brzmi kusząco.

Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.
tarkos (10757 punktów)
>Bimber podlaski powiadasz?
No niezły skurczybyk (właśnie się sprawdza - na zdrowie)), ale prawdopodobnie lepiej by było, gdyby był gorszy.

[Co do cierpień spowodowanych patriarchatem zgoda - skoro wywołują je mężczyźni, to sami nie mają prawa cierpieć, zwłaszcza że są prawie że zbędną płcią. A jeszcze o jedyności matki - wybacz - rola mamki, macochy czy tzw. surogatki nie jest chyba do pominięcia.]
>
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
>>Bimber podlaski powiadasz?
>No niezły skurczybyk (właśnie się sprawdza - na zdrowie)), ale prawdopodobnie lepiej by było, gdyby był gorszy.
>[Co do cierpień spowodowanych patriarchatem zgoda - skoro wywołują je mężczyźni, to sami nie mają prawa cierpieć, zwłaszcza że są prawie że zbędną płcią. A jeszcze o jedyności matki - wybacz - rola mamki, macochy czy tzw. surogatki nie jest chyba do pominięcia.]
>>
Jedyność matki była w tamtym wątku przedmiotem żartów ;D
Wątek o (łamanych} m.in. dzięki panowaniu patriarchalnej mentalności prawach kobiet dotyczy kobiet. Nie twierdzę, że mężczyźni nie cierpią, po prostu to temat na inny wątek.


Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365