Czasem istnieje potrzeba utarcia nosa jakiemuś bufonowi. Do wykpienia, od dawna stosuje się wzięcie takiego bufona w cudzysłów. Zjawisko, o którym piszesz, to tylko inna forma takiego cudzysłowu. Taka forma jest być może bardziej złośliwa i dobitna... Wypowiedzi na forach zwykle są bardziej... wyraziste  Stąd być może właśnie taki, jak to nazwałeś, ortosarkazm. To mój pierwszy post na forum, którym chciałem się bardziej tutaj przywitać, zostawić swój ślad, a co najważniejsze zobaczyć, jak to działa technicznie. Jak się pisze, jak odpowiada, jak cytuje i tak dalej 
Lepiej iść po sladach, niż po trupach.
|