Chodzą słuchy, że Amerykanie blokują nam patriotyczny sygnał. Nie wiem, nie oglądam. Mam za to problem z tvn i Polsatem. Te to chyba blokuje Putin ale nikt nie chce mnie wysłuchać.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.