Religie a bogowie dowód na sensowność wiary bez marketingu -1 na 3
pewna osoba starsza wiekiem znacznieode mnie zauwažyła że wyznanie mojzeszowe czyli świadkowie czyli szatanisci są lepsi nawet trochę pod względem moralnym od ludzi. mieszkaliśmy w kociarskim mieście wadowice i chcieli złamać mnie i moja rodzinę. no nie udało im się. Tak samo Bóg nie jest w religii a wyznaniu wiaryy. sam mam problem z Chrystusem ale po co piszą nowe bibuła po co w szczytuacie inteligencji wyprzedzić nowy Testament wiary. tu się nie ma co śmiać. no nawet o przesłaniu o Bożym miłosierdziu jest zaznaczone żeby się modlić żeby nie trafi do piekła. dzieci z Fatimy żyły tylko dwa albo 3 dni bo widziały piekło i inaczej pewnie by do niego trafiły żyjąc na ziemi.
więc Ci mojezowszy czyli satanisci to Ci ludzie którzy imprezowali kiedy Mojżesz poszedł po 10 przykazań. pewnie było więcej tylko nie uniósł.
może to żart może nie ale kto traktuje życie na serio
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.