 |
Arabska karawana przemieszcza sie w kierunku Polski Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-11-2021 15:26 | kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | Arabska karawana przemieszcza sie w kierunku Polski
2 na 2 | Duża karawana nielegalnych imigrantów z trzeciego świata przemieszcza się teraz przez Białoruś w drodze do Polski. Imigrantom towarzyszy specjalna jednostka białoruskiej ochrony granicy- informuje Die Welt.
Kilka filmów z karawany, przypominających chaos azylowy z 2015 roku, rozpowszechnia się w SE w mediach społecznościowych, podobno zostały nakręcone na przejściu granicznym Kuźnica-Bruzgi, tak piszą tutejsze media.
Dokładnie pamietam rok 2015, to było straszne wydarzenie. Rząd był zaangażowany, żeby rozwozić imigrantow do rόżnych gmin na terenie kraju, a oni siȩ buntowali i nie chcieli wejść do autobusόw, z gόry mόwili dokąd chcą sie udać.
Minister obrony narodowej RP Mariusz Błaszczak informuje na Twitterze, że wzdłuż granicy stacjonuje 12 tys. polskich żołnierzy. "Jesteśmy gotowi chronić granicę Polski" - informuje Minister na TT, i słusznie.
Wg białoruskiego dziennikarza Tadeusza Giczana "nielegalni imigranci w Mińsku w piątek najwyraźniej zgodzili się na wspólny marsz w kierunku granicy, ponieważ penetracja byłaby łatwiejsza dla dużej grupy".
W SE, media na bieżąco relacjonują wydarzenia na granicy PL, niewątpiwie boją sie powtόrki z 2015 r.
"Obecnie doświadczamy unijnej wersji polskiego Westerplatte. Zamiast granatów bombowych Hitlera, Polska walczy dziś z amunicją Łukaszenki. Po II wojnie światowej sama Polska zbudowała kraj z ruin, mimo że rządzili nią komuniści (zarówno krajowi, jak i rosyjscy), dlatego też dziś ma wolę obrony własnego kraju". | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Dlaczego "Arabska"?
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
 | | romaro (25211 punktów) | >Dlaczego "Arabska"? Kochani, gdzie można kupić rozmówki Polsko-Arabskie?
|
|
|  | 1 na 1 kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | >>Dlaczego "Arabska"? >Kochani, gdzie można kupić rozmówki Polsko-Arabskie?
Rozmowki nie sa konieczne. Oni nie interesują się pogodą u nas, gender studies i toaletami różnorodności, znaja jezyk angielski...
|
|
| |  | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | >Rozmowki nie sa konieczne. Oni nie interesują się pogodą u nas, gender studies i toaletami różnorodności, znaja jezyk angielski... Może i masz rację. Jest to żenujące, że zjednej strony prawica ma ich za brudasów roznoszących choroby, a z drugiej, nawet Duda nie potrafiłby sie z nimi porozumieć po angielsku.
Putin zaskoczył rządzących wysyłając ludzi z nożycami do prętów i szpadlami. On kiedyś umrze przez nas ze śmiechu.
|
|
| | |  | 1 na 1 kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | >>Rozmowki nie sa konieczne. Oni nie interesują się pogodą u nas, gender studies i toaletami różnorodności, znaja jezyk angielski... >Może i masz rację. Jest to żenujące, że zjednej strony prawica ma ich za brudasów roznoszących choroby, a z drugiej, nawet Duda nie potrafiłby sie z nimi porozumieć po angielsku. >Putin zaskoczył rządzących wysyłając ludzi z nożycami do prętów i szpadlami. On kiedyś umrze przez nas ze śmiechu.
Twoim zdaniem jest to dzieło Putina??
Jȩzyka angielskiego nauczyli siȩ od Amerykanόw na miejscu...
|
|
| | | |  | 2 na 2 | romaro (25211 punktów) | >Twoim zdaniem jest to dzieło Putina?? Łukaszenko robi tyle na ile pozwali mu Putin. Ale może wytłumaczenie masz inne. >Jȩzyka angielskiego nauczyli siȩ od Amerykanόw na miejscu... To są zdolniejsi od Polaków, którzy ni w ząb nie rozumieli ruskiego, choć wojska ruskie okupowały nasz kraj. Lata nauki ruskiego w szkołach też na nic się zdały.
|
|
| | | | |  | 1 na 1 kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | >>Twoim zdaniem jest to dzieło Putina?? >Łukaszenko robi tyle na ile pozwali mu Putin. Ale może wytłumaczenie masz inne. >>Jȩzyka angielskiego nauczyli siȩ od Amerykanόw na miejscu... >To są zdolniejsi od Polaków, którzy ni w ząb nie rozumieli ruskiego, choć wojska ruskie okupowały nasz kraj. Lata nauki ruskiego w szkołach też na nic się zdały.
Putin i Łukaszenka, zgadzam siȩ z Tobą.
Znajomość jȩzyka angielskiego otwierała drzwi do lepszej pracy np. tłumaczy, w administracji, nauczycieli itp. Opowiadały mi Afganki, ze nawet w tym celu wystarowały szkoły z jezykiem angielskim.
"Każdy orze jak może", nie wiem skąd to pamiȩtam...
|
|
| | | | |  | | DyktaFon (9281 punktów) | > >Twoim zdaniem jest to dzieło Putina??> Łukaszenko robi tyle na ile pozwali mu Putin. Ale może wytłumaczenie masz inne.> >Jȩzyka angielskiego nauczyli siȩ od Amerykanόw na miejscu...> To są zdolniejsi od Polaków, którzy ni w ząb nie rozumieli ruskiego, choć wojska ruskie okupowały nasz kraj. Lata nauki ruskiego w szkołach też na nic się zdały.Nie całkiem to jest prawda  Starsze pokolenie w znacznej liczbie zna rosyjski. Choć może nie biegle, ale potrafi przeczytać i zrozumieć cyrylicę. A że na nic to się przydało, to zupełnie jak z angielskim: gdy zaleje nas chiński, angielski też będzie mało przydatny
|
|
| | | | | |  | 2 na 2 | romaro (25211 punktów) | > Nie całkiem to jest prawda Starsze pokolenie w znacznej liczbie zna rosyjski. Choć może nie biegle, ale potrafi przeczytać i zrozumieć cyrylicę.Teraz już zapomnieli. Napisałem to pół żartem pół serio. Ciężko z tym dyskutować - masz rację i nie masz racji. Z mojej perspektywy nie masz racji, a należę do tego pokolenia, które dobrych kilka lat "uczyło" się ruskiego i pamięta jak to opornie niektórym szło. Powiem więcej, do szkół średnich trafiali uczniowie, którzy nie tylko po rusku nie potrafili czytać; trafiali tacy, którzy po polsku ledwo dukali. O zawodówkach albo hufcach pracy, to raczej już nawet nie wspomnę.
|
|
| | | |  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
>Twoim zdaniem jest to dzieło Putina??
Romaro nie ma elementarnej wiedzy z historii i większości dziedzin. Bredzi tutaj by ulżyć swojej chorobie. Kiedyś biedakowi wydawało się, że nas wyzwala, teraz wszędzie widzi Putina i jego szpiegów. Nikt go tutaj nie traktuje poważnie.
|
|
| | | | |  | 2 na 2 | romaro (25211 punktów) | >>Twoim zdaniem jest to dzieło Putina?? >Romaro nie ma elementarnej wiedzy z historii i większości dziedzin. To prawda, nie mam elementarnej wiedzy z większości dziedzin dlatego nie mamy wspólnego języka.
|
|
 | kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | >Dlaczego "Arabska"? > (Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Coś siȩ nie zgadza to napisz o co Ci chodzi, a nie stawiasz pytanie. To to są migranci z panstw MENA.
|
|
|  | 3 na 3 | Duch Prawdy (14787 punktów) | >>Dlaczego "Arabska"? >Coś siȩ nie zgadza to napisz o co Ci chodzi, a nie stawiasz pytanie. To to są migranci z panstw MENA. W tym regionie mieszka wiele narodowości, skąd wiesz, że imigranci to Arabowie, zaglądałaś im w papiery? Dlaczego nazywasz ich nielegalnymi, a może według ciebie wszyscy imigranci są nielegalni i powinno się zakazać ludziom migrować, niech usychają z pragnienia, lub giną w konfliktach zbrojnych?
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
| |  | kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | >>>Dlaczego "Arabska"? >>Coś siȩ nie zgadza to napisz o co Ci chodzi, a nie stawiasz pytanie. To to są migranci z panstw MENA. >W tym regionie mieszka wiele narodowości, skąd wiesz, że imigranci to Arabowie, zaglądałaś im w papiery? Dlaczego nazywasz ich nielegalnymi, a może według ciebie wszyscy imigranci są nielegalni i powinno się zakazać ludziom migrować, niech usychają z pragnienia, lub giną w konfliktach zbrojnych? > (Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
"Duchu Prawdy", Ty masz dobre serce.
Pozdrawiam
|
|
| | |  | 1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | |
|
1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > Duża karawana nielegalnych imigrantów z trzeciego świata przemieszcza się przez Białoruś w do Polski.to są uchodżcy z Afganistanu i Iraku, posłaliśmy tam naszych żołnierzy (za wolnośćv waszą i naszą- jak patoelity nami sterują) zniszczyliśmy kraje, zabijaliśmy im dzieci, kobiety, mężów. Łukaszenka zagrał naszym patoelitom na nosie, Nie lubie naszych patoelit , wróg mojego wroga jest moim przyjacielem, lubie Łukaszenkę  jakim trzeba być głupcem, żeby najbardziej nam przyjaznego kraju, sąsiada, Słowianie, wielu Polaków tam i wielu Białorusinów Tu, zrobić wroga, patoelity to potrafią. Patoelity sa genialne
|
|
 | kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | > >Duża karawana nielegalnych imigrantów z trzeciego świata przemieszcza się przez Białoruś w do Polski.> to są uchodżcy z Afganistanu i Iraku, posłaliśmy tam naszych żołnierzy (za wolnośćv waszą i naszą- jak patoelity nami sterują) zniszczyliśmy kraje, zabijaliśmy im dzieci, kobiety, mężów. Łukaszenka zagrał naszym patoelitom na nosie, Nie lubie naszych patoelit , wróg mojego wroga jest moim przyjacielem, lubie Łukaszenkę  > jakim trzeba być głupcem, żeby najbardziej nam przyjaznego kraju, sąsiada, Słowianie, wielu Polaków tam i wielu Białorusinów Tu, zrobić wroga, patoelity to potrafią. Patoelity sa genialneCzy rozpoczęła się bitwa o Europę! Na szczęście Białoruś nie ma kontaktu lądowego z Bałtykiem, może będzie to pierwszy Agent KGB Putin, który bȩdzie dowozić turystów do Kaliningradu/Köningsbergu i wyposażać ich w gumowe łodzie na regaty do Gdańska lub Gotlandii. Po raz kolejny polski żołnierz staje samotnie w walce o "europejskie wartości"! Myślę, że UE chce raz na zawsze zniszczyć kontynent, inaczej nigdy by do takiej sytuacji nie doszło. "Atakuje z łopatą granicę UE" Przewiń tekst do wideo... www.friatider.se/attackerar-eu-gransen-med-spade.
|
|
 | kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | > >Duża karawana nielegalnych imigrantów z trzeciego świata przemieszcza się przez Białoruś w do Polski.> to są uchodżcy z Afganistanu i Iraku, posłaliśmy tam naszych żołnierzy (za wolnośćv waszą i naszą- jak patoelity nami sterują) zniszczyliśmy kraje, zabijaliśmy im dzieci, kobiety, mężów. Łukaszenka zagrał naszym patoelitom na nosie, Nie lubie naszych patoelit , wróg mojego wroga jest moim przyjacielem, lubie Łukaszenkę  > jakim trzeba być głupcem, żeby najbardziej nam przyjaznego kraju, sąsiada, Słowianie, wielu Polaków tam i wielu Białorusinów Tu, zrobić wroga, patoelity to potrafią. Patoelity sa genialneHej, Nic do Ciebie nie napisalam, bo nie za bardzo wiedzialam co mam napisac. Innym razem pogadamy. Pozdrawiam
|
|
1 na 1 | zeniu73 (6483 punktów) | No cóż. Albo jesteśmy übermoralniakami i wpuszczamy jak leci albo jesteśmy nazistami i odsyłamy.
Tak na trzeźwo to matematycznie istnieje jakaś górna granica, po przekroczeniu której musi nastąpić implozja garnka socjalnego alimetowania ( a garnku konfliktów pomiędzy diametralnie różniącymi się cywilizacjami nawet nie wspomnę).
Ale w czasach totalnej poprawności politycznej dyskusja o granicach nie jest pożądana.
Zobaczymy kiedy to wszystko p*****lnie.
|
|
 | kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | >No cóż. Albo jesteśmy übermoralniakami i wpuszczamy jak leci albo jesteśmy nazistami i odsyłamy. >Tak na trzeźwo to matematycznie istnieje jakaś górna granica, po przekroczeniu której musi nastąpić implozja garnka socjalnego alimetowania ( a garnku konfliktów pomiędzy diametralnie różniącymi się cywilizacjami nawet nie wspomnę). >Ale w czasach totalnej poprawności politycznej dyskusja o granicach nie jest pożądana. >Zobaczymy kiedy to wszystko p*****lnie.
Nie ma alternatywy pośredniej. Polska postępuje słusznie i powinna otrzymać pomoc od reszty Europy.
|
|
|  | 1 na 1 | zeniu73 (6483 punktów) | >>No cóż. Albo jesteśmy übermoralniakami i wpuszczamy jak leci albo jesteśmy nazistami i odsyłamy. >>Tak na trzeźwo to matematycznie istnieje jakaś górna granica, po przekroczeniu której musi nastąpić implozja garnka socjalnego alimetowania ( a garnku konfliktów pomiędzy diametralnie różniącymi się cywilizacjami nawet nie wspomnę). >>Ale w czasach totalnej poprawności politycznej dyskusja o granicach nie jest pożądana. >>Zobaczymy kiedy to wszystko p*****lnie. >Nie ma alternatywy pośredniej. Polska postępuje słusznie i powinna otrzymać pomoc od reszty Europy.
Polska nie ma się czego obawiać bo 99,9999999% tzw. uciekinierów ma w swoich smartfonowych nawigacjach nastawione RFN. I tam ciągną. Polska jest tylko krajem tranzytowym.
|
|
| |  | kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | >>>No cóż. Albo jesteśmy übermoralniakami i wpuszczamy jak leci albo jesteśmy nazistami i odsyłamy. >>>Tak na trzeźwo to matematycznie istnieje jakaś górna granica, po przekroczeniu której musi nastąpić implozja garnka socjalnego alimetowania ( a garnku konfliktów pomiędzy diametralnie różniącymi się cywilizacjami nawet nie wspomnę). >>>Ale w czasach totalnej poprawności politycznej dyskusja o granicach nie jest pożądana. >>>Zobaczymy kiedy to wszystko p*****lnie. >>Nie ma alternatywy pośredniej. Polska postępuje słusznie i powinna otrzymać pomoc od reszty Europy. >Polska nie ma się czego obawiać bo 99,9999999% tzw. uciekinierów ma w swoich smartfonowych nawigacjach nastawione RFN. I tam ciągną. >Polska jest tylko krajem tranzytowym.
Tutaj też słyszy siȩ wypowiedzi, ze celem migrantόw sa Niemcy i Szwecja.
Putin ma prawdopodobnie ważniejsze sprawy do przemyślenia niż myślenie o Arabach wbiegających do Polski. Ciekawe jaką mistrz kreuje gre do tej sytuacji migracyjno-unijnej.
Łukaszenka ma pełne zaufanie do działania na własną rękę, o ile nie zaszkodzi Rosji.
Okres migracji zapowiadał upadek Cesarstwa Rzymskiego. Czy nadszedł czas, aby zachodnia cywilizacja uległa rozpadowi??
|
|
| | |  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | >Czy nadszedł czas, aby zachodnia cywilizacja uległa rozpadowi??
Europa padła w momencie gdy cwani bandyci przejęli z Europy żydowskich fizyków atomowych. Żydzi mieli plan stworzenia z Europy potęgi atomowej, plan był dobry. Niestety Brytyjczycy do spółki z Amerykanami zniszczyli naród żydowski, Europę i rządzą światem, jak umieją. Od czasu jak reżim amerykański ma bazy wojskowe w Europie, Europa jest niszczona i upokarzana.
|
|
|  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
>Nie ma alternatywy pośredniej. Polska postępuje słusznie i powinna otrzymać pomoc od reszty >Europy.
Żadnej pomocy z zewnątrz!!!
|
|
| |  | kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | >>Nie ma alternatywy pośredniej. Polska postępuje słusznie i powinna otrzymać pomoc od reszty >Europy. >Żadnej pomocy z zewnątrz!!!
Dlaczego tak myślisz. Sytuacja nie jest lekka...
|
|
| | |  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | > >>Nie ma alternatywy pośredniej. Polska postępuje słusznie i powinna otrzymać pomoc od reszty >Europy.> >Żadnej pomocy z zewnątrz!!!> Dlaczego tak myślisz. Sytuacja nie jest lekka...12 maja 2O2O r. demokratycznie zainstalowany nam prezydent Duda WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ ROSJI. www.bbn.go(*)zenstwa_Narodowego_RP_2020.pdfTo jest tekst wypowiedzenia wojny Rosji i udostępnienia terenu Polski ZA DARMO Amerykanom do prowadzenia wojny, którą MAMY FINANSOWAĆ. Polak od dwudziestu lat jest ogłupiany amerykańską wojenną propagandą. Jesteśmy POD OKUPACJĄ REŻIMU AMERYKAŃSKIEGO. Amerykanie zawsze w takiej sytuacji zmontują jakąś prowokację i oskarżą o to swoją ofiarę. Tam gdzie jest Ameryka tam jest wojna i głód. "Polski" rząd to jest agentura demokratycznie zainstalowana, kto nimi steruje ? Na pewno nie Bruksela. Teraz należy się spodziewać, że uruchomią kolejnego polskiego idiotę, z tytułem profesora, który z telawizora, będzie domagał się sprowadzenia do Polski amerykańskiej broni atomowej.
|
|
| | | |  | 2 na 2 | Duch Prawdy (14787 punktów) | > Teraz należy się spodziewać, że uruchomią kolejnego polskiego idiotę, z tytułem profesora, który z telawizora, będzie domagał się sprowadzenia do Polski amerykańskiej broni atomowej.W Polsce już dawno powinny być rakiety wycelowane w Moskwę, Rosja to bandyta, któremu nie należy wierzyć, który nie atakuje silnych, lecz słabych i naiwnych. forsal.pl/(*)zbycie-sie-broni-atomowej.html
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
|  | 1 na 1 | Berzerac (5671 punktów) |
> Nie ma alternatywy pośredniej. Polska postępuje słusznie i powinna otrzymać pomoc od reszty Europy.Czy tej Europy, z którą Polska kolokwialnie mówiąc drze koty? Jak trwoga to do boga? Trzeba zrobić wszystko, aby nie wpuszczać tego motłochu do kraju. Za nimi przybędą kolejni i jeszcze kolejni. Aż w Polsce będzie tak jak w Niemczech, Szwecji czy WB. Polski nie stać na przyjmowanie migrantów, tym bardziej teraz, kiedy ceny szaleją i w wielu domach będzie gościć bieda. Pisałem jakiś czas temu co o tym sądzę www.racjonalista.pl/forum.php/s,858817#w858953
|
|
| |  | kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | > >Nie ma alternatywy pośredniej. Polska postępuje słusznie i powinna otrzymać pomoc od reszty Europy.> Czy tej Europy, z którą Polska kolokwialnie mówiąc drze koty? Jak trwoga to do boga?> Trzeba zrobić wszystko, aby nie wpuszczać tego motłochu do kraju. Za nimi przybędą kolejni i jeszcze kolejni. Aż w Polsce będzie tak jak w Niemczech, Szwecji czy WB. Polski nie stać na przyjmowanie migrantów, tym bardziej teraz, kiedy ceny szaleją i w wielu domach będzie gościć bieda. Pisałem jakiś czas temu co o tym sądzę> www.racjonalista.pl/forum.php/s,858817#w858953> Polska nie drze kotόw z "ideą" UE, tylko z jej lewicowo-liberalnymi komisarzami, ktόrzy z nudόw wymyślają rόżne biurokratyczne /kwiatki/. Wiȩkszość uczciwych przywodcόw państw - w SE, są to rόżni przedsiȩbiorcy, właściciele lasόw, wielkie firmy jak np. cementownia i inne zamkniȩte przez zielonych, oni chcą reform UE, a nawet wyjścia. Biurokracja UE atakuje rόżne grupy społeczne przepisami w agresywny sposόb, i wielu przedsiebiorcόw tego nie akceptują. Uważają, że wiele rzeczy funkcjonowało lepiej przed wstąpieniem do UE. Celem wstąpienia do Unii był dla nich otwarty handel, wtrącanie siȩ komisarzy w sprawy państwa ich denerwuje, nie chca tego, a imigracja jest dla nich koszmarem nie do zniesienia... Odeszłam od tematu, ale tylko tym razem. I znow temat rzeka. Pozdrawiam
|
|
1 na 1 | Elasp (6859 punktów) | >Duża karawana nielegalnych imigrantów z trzeciego świata przemieszcza się teraz przez Białoruś w >drodze do Polski.
W sumie to nic nowego - napór islamu na Europę trwa od VIII wieku. Nie ma układów z przedstawicielami świata islamu, oni rozumieją tylko argument siły i szanują przeciwnika, jeżeli jest silny. Trzeba więc uszczelnić granicę - jak najszybciej zbudować mur. Strzelać (niestety) do tych, którzy przedostaną się przez mur na terytorium Polski i będą agresywni np. w stosunku do Straży Granicznej, uwięzić nieagresywnych i potem odesłać do krajów, z których przybyli (w ostateczności odesłać na Białoruś). Zima powinna doprowadzić do osłabienia fali imigracji. Należy więc okazać siłę jeszcze przed zimą.
|
|
 | 2 na 2 | zeniu73 (6483 punktów) | >>Duża karawana nielegalnych imigrantów z trzeciego świata przemieszcza się teraz przez Białoruś w >>drodze do Polski. > W sumie to nic nowego - napór islamu na Europę trwa od VIII wieku. Nie ma układów z przedstawicielami świata islamu, oni rozumieją tylko argument siły i szanują przeciwnika, jeżeli jest silny. Trzeba więc uszczelnić granicę - jak najszybciej zbudować mur. Strzelać (niestety) do tych, którzy przedostaną się przez mur na terytorium Polski i będą agresywni np. w stosunku do Straży Granicznej, uwięzić nieagresywnych i potem odesłać do krajów, z których przybyli (w ostateczności odesłać na Białoruś). Zima powinna doprowadzić do osłabienia fali imigracji. Należy więc okazać siłę jeszcze przed zimą. >
Nie trzeba strzelać. Wystarczy zdroworozsądkowa kontrola migracji. Jak to się robi pokazują takie nazistowskie i rasistowskie kraje jak Kanada, Nowa Zelandia, Australia itd.
Dania niby ostatnio się obudziła i zaostrzyła politykę migracyjną. Zobaczymy kiedy obudzi się reszta Europy.
|
|
 | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
> W sumie to nic nowego - napór islamu na Europę trwa od VIII wieku. Nie ma układów z >przedstawicielami świata islamu, oni rozumieją tylko argument siły i szanują przeciwnika, jeżeli >jest silny.
Polak po tym jak go solidarność "wyzwoliła" i rozwaliła polski przemysł, musiał szukać pracy za granicą. Gdyby Niemiec nie dał pracy i nie dopuścił do śmietnika to dopiero by była u nas rewolta. Ludzie szukają pracy by żyć. Arabowie mają problemy bo mają ropę, skończy się im ropa to nikt o nich nie będzie słyszał. Reżim amerykański i Izrael mącą tam i ludzie mają problemy. Islam nie ma nic do tego. Jakby Arabowie byli Świadkami Jehowy to propaganda amerykańska by oczerniała świadków Jehowy i robiła im prowokacje. Reżim amerykański, jak zawsze, stara się pozbawić ludzi mądrych wpływu na społeczeństwo i instaluje DEMOKRATYCZNIE swoją agenturę u władzy. Arabowie chcą się pozbyć przymusu rozliczania za ropę amerykańskim papierem fiducjarnym. Arabowie mogli by u siebie produkować towary i je sprzedawać ale reżim amerykański nałożył na nich sankcje i na każdego kto im chce pomóc. Reżim amerykański zbombardował fabrykę traktorów ZETOR, którą Czesi wybudowali Arabom. Jak reżim amerykański przestanie wtrącać się w sprawy arabskie to Arabowie może wrócą do spokojnego życia u siebie.
|
|
| Rafał Poniecki (7132 punktów) | >>Duża karawana nielegalnych imigrantów z trzeciego świata przemieszcza się teraz przez Białoruś w drodze do Polski.<<
W czasie stanu wojennego internowano jakieś 10 tys. osób. Znalazło się dość miejsca? Może by tak tych, jak widać na filmach, pokojowo nastawionych imigranto-azylantów też pozamykać, i dopiero wtedy zaczynać negocjacje? Wtedy może nawet nie warto by było męczyć ze stawianiem tego badziewnego płotka.
|
|
 | kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | >>>Duża karawana nielegalnych imigrantów z trzeciego świata przemieszcza się teraz przez Białoruś w drodze do Polski.<< >W czasie stanu wojennego internowano jakieś 10 tys. osób. Znalazło się dość miejsca? Może by tak tych, jak widać na filmach, pokojowo nastawionych imigranto-azylantów też pozamykać, i dopiero wtedy zaczynać negocjacje? Wtedy może nawet nie warto by było męczyć ze stawianiem tego badziewnego płotka. > Handlarze ludźmi obudzili się i zobaczyli nowe źródła dochodów, sprowadzając migrantów do Europy, z których większość przybyła z Białorusi zgodnie z planem Łukaszenki. Wg informacji od początku roku ponad 30 tys. osób próbowało nielegalnie wjechać do Polski z Białorusi. Białoruska straż graniczna wielokrotnie potępiała deportację uchodźców z Litwy, Polski i Łotwy na ich terytorium.
Litwa, Łotwa i Polska poinformowały ostatnio o wzroście liczby nielegalnych migrantów przebywających na granicach z Białorusią, oskarżając Mińsk o wywołanie kryzysu migracyjnego.
Litwa wysyła armię Litewska minister spraw wewnętrznych Agne Bilotaite poinformowała 8 listopada, że straż graniczna i żołnierze zostali przeniesieni na granicę polsko-białoruską w celu wsparcia polskich sił "z powodu dużej liczby nielegalnych migrantów". Inne oddziały (policja, służby bezpieczeństwa) również są gotowe na wszelkiego rodzaju scenariusze. Utrzymujemy kontakt z polskimi dowódcami, dzielimy się informacjami i współpracujemy z nimi. To atak na całą Unię Europejską i musimy się temu solidarnie oprzeć"- dodała.
Ponieważ Niemcy nie są tak wytrwali jak Polacy, każdemu, komu uda się dostać do Niemiec, zostanie rozpatrzony wniosek o azyl - oprócz tych, którzy podróżują do innych krajów europejskich.
Między innymi Duńczycy są w stanie wysokiej gotowości pilnowania granicy. Jednak obawy mogą być większe w Niemczech, ponieważ od wrześniowych wyborów żaden rząd nie objął jeszcze urzędu. Następny rząd zapewne dobrze pamięta, że naród niemiecki miał dość podczas ostatniego kryzysu migracyjnego, kiedy "zarządzająca" kanclerz Angela Merkel powiedziała "możemy to zrobić".
Białoruś była krytykowana przez większość za używanie migrantów jako broni, ale Łukaszenki nie obchodzi krytyka. Krążą też pogłoski, że Białoruś zaczyna tracić kontrolę wewnątrz kraju przez wielu importowanych migrantów, więc może dlatego tak pilne jest, aby jak najwięcej osób dostało się do UE? Ale w przeciwieństwie np. do Erdoğana eksportujacego migrantόw do Grecji, Łukaszenka może znaleźć się z Czarnym Petterem- bez pieniędzy i tysięcy migrantów, których kraj nie chce.
Wszystko zależy od tego pisza media, jak dobrze Polacy wytrzymają presję zarówno z Mińska, jak i z Brukseli.
|
|
|  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
> Wszystko zależy od tego pisza media, jak dobrze Polacy wytrzymają presję zarówno z Mińska, jak i >z Brukseli.> Białorusini mają problem, od zachodu graniczą z "demokratycznym" imperium reżimu amerykańskiego, które ma chrapkę ich pożreć, w ten sam sposób jak nas. Ciekawe czy na Białorusi Żydzi uwijają się działając w "demokratycznej" opozycji?? "Polski" MSZ wciągnął Polonię do "wyzwalania" Białorusinów ale widać, że tego efekty są w porównaniu do żydowsko-solidarnościowego "wyzwalania" Polaków marne. Agenci CIA będą musieli dać kolejną pokazówkę, taką jak na Ukrainie, z "demokracją" nie ma żartów. Reżim amerykański swoim rewolucyjnym zamachom nadaje nazwy kolorów, nie słyszałem by zamach na Białorusi miał kolejny z kolorów tęczy kryptonim. Powinien mieć biało-czerwony kryptonim. Ciekawe, ile Żydzi zafasowali za "demokratyczne wyzwolenie" Polaków ?? Polak walczy o naszą i waszą "wolność" honorowo, czyli za darmo. Jak już Białorusini przejdą pod amerykańską okupację to w Polsce posypią się medale, a "historycy" będą musieli ludowi napisać właściwą historię tych demokratycznych wydarzeń. Na Białorusi trzeba będzie jakiemuś "męczennikowi", który zginął nie wiedząc czemu, postawić pomnik. Pod tym pomnikiem demokratycznie wybierani do władzy nad Białorusinami, agenci CIA będą składać kwiaty i zrobią święto narodowe. Tak jak my tego doświadczamy. pl.wikipedia.org/wiki/Tadeusz_Marian_Sawicz" wychodząc z baru mlecznego przy ul. 1 Maja w Elblągu, został postrzelony w głowę przez funkcjonariusza MO, jadącego milicyjną Nysą; zginął na miejscu.(...) Postanowieniem Prezydenta RP z dnia 17 grudnia 2OO8 (w 38. rocznicę Grudnia '7O), za zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce, został pośmiertnie odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi" Prezydent Lech Kaczyński zrobił z niego ikonę przemian demokratycznych w Polsce. W "demokratycznej" Polsce postawiono pomniki Żydom i polskim idiotom. Demokracja to jest kino, lud w ciemnościach patrzy na demokratyczny film a na zewnątrz go okradają.
|
|
| |  | 1 na 1 kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | > >Wszystko zależy od tego pisza media, jak dobrze Polacy wytrzymają presję zarówno z Mińska, jak i >z Brukseli.> >> Białorusini mają problem, od zachodu graniczą z "demokratycznym" imperium reżimu amerykańskiego, które ma chrapkę ich pożreć, w ten sam sposób jak nas.> Ciekawe czy na Białorusi Żydzi uwijają się działając w "demokratycznej" opozycji??> "Polski" MSZ wciągnął Polonię do "wyzwalania" Białorusinów ale widać, że tego efekty są w porównaniu do żydowsko-solidarnościowego "wyzwalania" Polaków marne.> Agenci CIA będą musieli dać kolejną pokazówkę, taką jak na Ukrainie, z "demokracją" nie ma żartów. Reżim amerykański swoim rewolucyjnym zamachom nadaje nazwy kolorów, nie słyszałem by zamach na Białorusi miał kolejny z kolorów tęczy kryptonim.> Powinien mieć biało-czerwony kryptonim.> Ciekawe, ile Żydzi zafasowali za "demokratyczne wyzwolenie" Polaków ??> Polak walczy o naszą i waszą "wolność" honorowo, czyli za darmo. Jak już Białorusini przejdą pod amerykańską okupację to w Polsce posypią się medale, a "historycy" będą musieli ludowi napisać właściwą historię tych demokratycznych wydarzeń. Na Białorusi trzeba będzie jakiemuś "męczennikowi", który zginął nie wiedząc czemu, postawić pomnik. Pod tym pomnikiem demokratycznie wybierani do władzy nad Białorusinami, agenci CIA będą składać kwiaty i zrobią święto narodowe. Tak jak my tego doświadczamy.> pl.wikipedia.org/wiki/Tadeusz_Marian_Sawicz> " wychodząc z baru mlecznego przy ul. 1 Maja w Elblągu, został postrzelony w głowę przez funkcjonariusza MO, jadącego milicyjną Nysą; zginął na miejscu.(...)> Postanowieniem Prezydenta RP z dnia 17 grudnia 2OO8 (w 38. rocznicę Grudnia '7O), za zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce, został pośmiertnie odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi"> Prezydent Lech Kaczyński zrobił z niego ikonę przemian demokratycznych w Polsce. W "demokratycznej" Polsce postawiono pomniki Żydom i polskim idiotom.> Demokracja to jest kino, lud w ciemnościach patrzy na demokratyczny film a na zewnątrz go okradają.> Jakie to ma odniesienie do obecnej dramatycznej sytuacji na granicy z Białorusią?? Każda sytuacja zawsze ma kilka perspektyw.
|
|
| | |  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
>Jakie to ma odniesienie do obecnej dramatycznej sytuacji na granicy z Białorusią?? >Każda sytuacja zawsze ma kilka perspektyw. >
"Polskie" demokratyczne władze kilka razy się zmieniały na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat ale każda ekipa organizowała i finansowała ZAMACH STANU NA BIAŁORUSI. Polak sfinansował media, które ogłupiają Białorusinów "wolnością" i "demokracją". W Polsce szkolono agenta Franciszaka Wiaczorkę, sprezentowano mu SZEŚĆ MILIONÓW ZŁOTYCH. Wiaczorka miał zaprowadzić białoruski lud do demokratycznej klatki. Szkoleni przez CIA agenci zostali by demokratycznie wybrani przez Białorusinów. Możemy na żywo obserwować kolejne demokratyczne amerykańskie wyzwalanie i porównać do tego "polskiego" wyzwalania. Druga perspektywa to jest taka, że agenci CIA robią prowokację i wkracza wojsko reżimu amerykańskiego W OBRONIE "WOLNOŚCI" I "DEMOKRACJI". Perspektywy są tylko dwie. Jak ktoś ma po propagandową schizę, że to nas Białoruś atakuje to mogę tylko współczuć. Ciekawe czasy nastały, możemy obserwować ogłupianie Polaków i wyciągnąć wnioski z ogłupiania Niemców przed II WŚ. Kto ogłupia Polaków a kto ogłupił Niemców?? Czy w Polsce, ktoś oprócz Korwina przeciwstawia się zmasowanemu ogłupianiu?? Nie tak dawno wychodził kwartalnik "Opcja na prawo", była to ostatnia prasa analizująca rzeczowo sytuację.
Dzisiaj wreszcie przywieźli nam 2O ton węgla, Łukaszenka podniósł nam cenę z 85O na 152O zł. Następna dostawa będzie dopiero jak Putin pozwoli.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|