>Nie wiem jak pan Palikot ma zamiar przekonać kogokolwiek na głosowanie na jego powstającą partię, >skoro będąc w większościowej koalicji sejmowej nie potrafił sprawić, aby dowodzona przez niego >komisja wprowadziła znaczące zmiany w prawie, żeby zarejestrowanie czegoś w Polsce trwało krócej niż >miesiąc.[/color]
Może dlatego, że komisje nie stanowią w Polsce prawa?
|