>forum jest dosyć funkcjonalne chyba nie ma takiego drugiego w internecie. ale spam boty pod >postacią "intelektualistów" i fatalny wygląd strony zniechęca. >da się jakoś zmienić wygląd forum? Temat wracający co jakiś czas jak bumerang. Wchodzisz do czyjegoś mieszkania, i mówisz nawet funkcjonalne, ale fatalny wystrój, nie możecie tego jakoś zmienić?
Zrób coś innego i wstaw w sieci i niech się goście wypowiedzą, jak im się podoba. Gotowych systemów pod forum jest pełno, myBB, Discourse itd. Albo alternatywnie zaproponuj M.A. że opłacisz deweloperów, grafików, itd. żeby zmodernizowali portal.
|