postanowiłem wrócić do kościoła, ale na swoich zasadach, czyli kościół bez obrazów madonny, nie tej z h i m. tylko ta czarna, i niestety włączyłem na msze online, ale że były tylko na żywo, skorzystałem z YT - mobilna msza św. trwała 44 minuty albo 46 minut nie pamiętam dokładnie. nie wiem co złego we mszy św, widzę że nie chodze do kościoła, poza tym że ludzie stają za mną i klejkają, ablo przejmują kościół i śpiewają z aduytrium pieśni do czarnej madonny, sami księża mają dosyć maratonu uśmiechu jak z pielgrzymką do częstochowy, których zabiera wszyscykich erka jak są w radomiu xD |