>Temat wykladow: Cała >prawda o magii. Na politechnice. Rozpoczęcie i zakonczenie uroczystymi mszami. Wstyd mi, jestem >rybniczaninem. >
=> O. dr hab. Aleksander Posacki, teolog i demonolog
cudne... Ja chciałbym być "dr bzdurologiem", lub "dr teobzduropatologiem". Ale jak na razie pozostanę bzduropisaczem. Patrząc w lustro... dożywotnio. (Chociaż tegoroczny nabór, daje nadzieje, że zaczynam wierzyć w cud)
|