Racjonalista - Strona głównaDo treści
Edukacja w Rybniku

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
14-11-2010 14:13kiryl (2975 punktów)
(zablokowany)
Edukacja w Rybniku
Ocena 3 na 3
Na stronie internetowej Rybnika w dziale edukacja pojawiło się ogłoszenie o wykładach w auli Rybnickiej Politechniki: www.rybnik(*)a-o-magii,wia5-3277-12061.html Temat wykladow: Cała prawda o magii. Na politechnice. Rozpoczęcie i zakonczenie uroczystymi mszami. Wstyd mi, jestem rybniczaninem.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

sirBuk_PanBuk (6257 punktów)
>Temat wykladow: Cała
>prawda o magii. Na politechnice. Rozpoczęcie i zakonczenie uroczystymi mszami. Wstyd mi, jestem
>rybniczaninem.
>

=> O. dr hab. Aleksander Posacki, teolog i demonolog

cudne...
Ja chciałbym być "dr bzdurologiem", lub "dr teobzduropatologiem". Ale jak na razie pozostanę bzduropisaczem. Patrząc w lustro... dożywotnio.
(Chociaż tegoroczny nabór, daje nadzieje, że zaczynam wierzyć w cud)
15-11-2010 15:56 
 Ocena 1 na 1
diogenes (42753 punktów)
> O. dr hab. Aleksander Posacki, teolog i demonolog...

pl.wikipedia.org/wiki/Aleksander_Posacki

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
Kuba Śruba (3184 punktów)
Też się wstydzę, chociaż mieszkam gdzie indziej. Takie brednie na politechnice!

Cytat:
10.00 - 10.50 -"Satanizm i zniewolenie" - na spotkanie zaprasza
Ks. Piotr Kocur, egzorcysta



Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen
14-11-2010 15:21 
 Ocena 7 na 7
Meretseger (61860 punktów)

>Kocur
Ale chyba nie czarny?
Oj... jak ksiądz, to czarny...

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
14-11-2010 16:04 
 Ocena 3 na 3
kiryl (2975 punktów)
(zablokowany)
>Też się wstydzę,
Politechnika Sląska w Rybniku jest częścią Politechniki Gliwickiej, wyśle wieczorem email do pana dziekana i do sekretariatu w Rybniku z protestem i pytaniem.
www.polsl.(*)Strony/Władzeuczelni.aspx
www.polsl.pl/Jednostki/RJP1/Strony/kontakt.aspx
15-11-2010 15:38 
 Ocena 1 na 1
kiryl (2975 punktów)
(zablokowany)
Wyslalem dwa emaile do pana rektora, i do sekretariatu, z protestem i pytaniami opierajac sie na podobnych pismach protestacyjnych z Racjonalisty (nie jestem zbyt rozgarniety) Mysle ze dobrze by bylo gdyby to dzialanie wsparl PSR swoim autorytetem i skutecznoscia.
Lodowy (1486 punktów)
>Politechnika Sląska w Rybniku jest częścią Politechniki Gliwickiej, wyśle wieczorem email do pana dziekana i do sekretariatu w Rybniku z protestem i pytaniem.
Studiowałem na Politechnice Śląskiej, ale nie wiedziałem że ona jest częścią Politechniki Gliwickiej. Może nie zauważyłem.
AdamGr (3037 punktów)
Musze zweryfikować swoje wysokie mniemanie o Ślązokoch...
Co ci jest wstyd? Idziesz na wykład , wstajesz i protestujesz ! Jeszcze jakaś TV zaprosić.
Wstyd mu,a wykład poleci.
Ej ludzie ludzie...
14-11-2010 17:00 
 Ocena 1 na 1
Madman (7811 punktów)
>Musze zweryfikować swoje wysokie mniemanie o Ślązokoch...
Ślůnzokach, jak już.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365