Racjonalista - Strona głównaDo treści
Grupa sympatyków wibitnej racjonalistki

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
07-12-2017 13:09MaxGolonko2 (438 punktów)Grupa sympatyków wibitnej racjonalistki
Polecam grupę ("Sympatycy Małgorzata Tracz - liderka, Zieloni, wegetarianizm")

www.facebook.com/groups/1924165137868318/

Miłego dnia
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

olson (9993 punktów)
(zablokowany)
Wegetrainizm to od pociągu czy od trenowania? Wydaje mi się, że jest zielona w temacie

"Prawda nigdy nie triumfuje - wymierają tylko jej przeciwnicy." - Max Planck
MaxGolonko2 (438 punktów)
>Wegetrainizm to od pociągu czy od trenowania? Wydaje mi się, że jest zielona w temacie

Dużo i często trenuje amatorskie kolarstwo, a dokładniej przemieszcza się w różne miejsca na swojej damce. Nawet się o nią martwię trochę.
Wypadki, przeziębienia.

Stąd ta moja literówka nawet dobry temat poruszyła
olson (9993 punktów)
(zablokowany)
W zimie nie warto jeździć, bo smog dusi i już zdrowsze jest palenie papierosów niż taka jazda

"Prawda nigdy nie triumfuje - wymierają tylko jej przeciwnicy." - Max Planck
Stefanowicz (2544 punktów)
(zablokowany)
Co to jest?
MaxGolonko2 (438 punktów)
>Co to jest?
>

Zaproszenie do grupy sympatyków wybitnej ateistki, polonistki, racjonalistki(było w dziale "zaproszenia").

MaxGolonko2 (438 punktów)
Dziś Gosia kończy 32 lata, to jeszcze jej brakuje roczek do wieku chrystusowego ale pamiętamy 33 lata to wiek, w którym mężczyźni wreszcie poważnieją i stają się dość odpowiedzialni.
Kobiety osiągają to szybciej (były badania!). Wszystkiego dobrego, zdrowia, szczęścia, miłości, sukcesów w misjach jakie starasz się realizować.

Grupa na FB jej sympatyków jest tutaj:

www.facebook.com/groups/1924165137868318/

olson (9993 punktów)
(zablokowany)
>Dziś Gosia kończy 32 lata, to jeszcze jej brakuje roczek do wieku chrystusowego ale pamiętamy 33 lata to wiek, w którym mężczyźni wreszcie poważnieją i stają się dość odpowiedzialni.
>Kobiety osiągają to szybciej (były badania!).

To nie do końca tak. Mężczyźni osiągają wtedy szczytową formę, ale po 40 niestety neurony zaczynają szybko umierać przez, a kobiety (przeciętnie) są bardziej średnie. Wśród mężczyzn jest też więcej kompletnych idiotów.

"Prawda nigdy nie triumfuje - wymierają tylko jej przeciwnicy." - Max Planck
MaxGolonko2 (438 punktów)
Z Gosią nie we wszystkim się zgadzamy. Ja uważam, że za globalne ocieplenie od kilkunastu lat największym odpowiedzialnym są Chiny (bo spalają aż połowę spalanego na świecie węgla) i to one głównie powinny uczestniczyć w rozwiązywaniu problemu Afrykańczyków uciekających z tego kontynentu przed upadającym tam u nich, z racji zmian klimatu, rolnictwem. Niemniej Gosia mimo tych moich wad ideologicznych potrafi dawać mi lajki jak zasłużę. Jak widać.

MaxGolonko2 (438 punktów)
Liderka Zielonych zapraszana do zamieszkania w ... kościele! Zapraszamy.

www.facebook.com/groups/1924165137868318/

MaxGolonko2 (438 punktów)
>Polecam grupę ("Sympatycy Małgorzata Tracz - liderka, Zieloni, wegetarianizm")
>


Gdy prawdziwa miłość w święta Kobieta jest wniebowzięta

Po więcej zapraszam do tej grupy - dzieje się:

www.facebook.com/groups/1924165137868318/

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365