>#złotówki >Taka prawda.
Przepraszam autora, za moje wpisy w niniejszym wątku, powinny się one znaleźć w brudnopisie. Wpisy już usunąłem.
Wracając do tematu to uważam, że niestety ale tak to wygląda i taka jest opinia rozsądnych ludzi. Niemniej sprawa ma drugie głębsze "dno" - to dzięki religii i "idei boga" jako wyższego autorytetu powstała i rozwinęła się cywilizacja ludzka. Powstało pismo, teksty pisane i literatura. Każdy człowiek po swoich narodzinach przechodzi kolejne etapy polegające na nauce mowy ludzkiej i pisma. Umiejętności te nie są wrodzone - nie wynikają z instynktu. W procesie ewolucji gatunek ludzki wykształcił jedynie możliwości człowieka - rozwinięty mózg i aparat mowy. W XXI wieku można samodzielnie poszukać odpowiednich informacji odnośnie tego czym jest bóg w każdym człowieku. Wiedza taka i wszelkie niezbędne informacje są ogólnodostępne i darmowe. Każdy funkcjonując w społeczeństwie(dziecko i dorosły) ma kontakt z religią(jakąkolwiek), bierze udział w przedstawieniu iluzjonistów, przy czym każdy z osobna odbiera taką prezentację na innym poziomie jej rozumienia. Tak to działa. Co do sekt religijnych i ich przywódców - to iluzjoniści amatorzy.
- pozdrawiam.
|