 |
Lepiej - będzie czy już było? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 23-11-2010 10:27 | sirBuk_PanBuk (6257 punktów) | Lepiej - będzie czy już było? | Cytat: Resort zdrowia szacuje, że wejście w życie unijnych przepisów spowoduje wzrost wydatków NFZ o 3,2 mld zł. Może to skutkować podwyższeniem składki zdrowotnej i ograniczeniem listy gwarantowanych świadczeń zdrowotnych.
Bo: NFZ zapłaci za prywatne leczenie. Unia go zmusi. Bycie członkiem Unii "kosztuje". Ceną jest np. "konsekwencja". Skoro to "nasza Unia" - mamy wspólne myślenie, przepisy... kosztem...? Do ilu Państwo zawęzi "listę gwarantowanych świadczeń" do 1? 2? I: czy taka lista może przyjść z Brukseli? ...a: co wtedy? Cała pensja na składkę zdrowotną? temat: | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Almentyna (417 punktów) | > Resort zdrowia szacuje, że wejście w życie unijnych przepisów spowoduje wzrost wydatków NFZ o 3,2> mld zł. Może to skutkować podwyższeniem składki zdrowotnej i ograniczeniem listy gwarantowanych> świadczeń zdrowotnych.No cóż, biedny pacjent, ale różnie dziś piszą. Np. wg. www.tvn24.pl: "BRUKSELA FORSUJE SWOBODNY WYBÓR PACJENTA", czyli przyjdziesz do lekarza, on rzuci okiem i orzeknie: "Pan się nie nadaje, do Brukseli"  "
Jest na wiecie wiele cudownych rzeczy, ale cudów nie ma.
|
|
 | | sirBuk_PanBuk (6257 punktów) | > No cóż, biedny pacjent, ale różnie dziś piszą. Np. wg. www.tvn24.pl:> "BRUKSELA FORSUJE SWOBODNY WYBÓR PACJENTA", czyli> przyjdziesz do lekarza, on rzuci okiem i orzeknie: "Pan się nie nadaje, do Brukseli"> "no pomysł genialny, szkoda że po wyborach... ale idą następne...  wszystko więc przed nami!
Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy. Marek T.
|
|
1 na 1 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Nie wiem o co ci chodzi? Leczenie się z roku na rok polepsza. Mimo narzekań i utyskiwań. To pismaki, szukając sensacji, przedstawiają, że jest tragicznie. A to gówno prawda! Idealnie może nie jest. Ale gdzież jest idealnie? Dzisiaj w Gazecie Wyborczej wyczytałam, że będzie można niedługo wszczepiać sobie czipy polepszające pamięć i że w ogóle człowiek się scyborgizuje. Jak tam piszą, warto sobie zrobić upgrade!
Bez przerwy pić nie można. Dlatego się dokształcam. Hrabal.
|
|
 | 2 na 2 | setarkos (10757 punktów) | > .. będzie można niedługo wszczepiać sobie czipy polepszające pamięć i że w ogóle człowiek się scyborgizuje. Przez co osiągnie trwałe szczęście i żywot wieczny amen.
|
|
 | 1 na 1 | sirBuk_PanBuk (6257 punktów) | > Jak tam piszą, warto sobie zrobić upgrade!
i na kiedy termin Pani dostała?
Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy. Marek T.
|
|
|  | prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | > i na kiedy termin Pani dostała? Na razie mogę sobie zrobić lifting. A na upgrade jeszcze muszę poczekać. Ale kobiety przyszłości to kto wie? Co sobie jeszcze będą mogły zrobić.
Bez przerwy pić nie można. Dlatego się dokształcam. Hrabal.
|
|
| |  | Złotek (867 punktów) (zablokowany) | |
|
| | |  | | sirBuk_PanBuk (6257 punktów) | > Najstraszniejsze jest to, żetakie kawałki już nie powstają,,, że Polski rock w czasach kryzysu miał sensowne teksty, i prawdziwie buntowniczy przekaz. Teraz, muzykanci maja wszystko - tylko nie pomysły...
Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy. Marek T.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|