>No to będziemy mogli uznać USA za nasze województwo.
Pewnie, i to nasze Województwo przenosi nam "patryjoty" do Torunia... Ciekawe czy to ma jakiś związek? Że radziecki, to pewne ale jakiś uczelniany? Rydzyk lufy będzie stawiał?
No ale jak Kolumb, po Warneńczyku...? kiedy on podobno nie koniecznie lubił niewiasty? Ale może to moja wiedza już pordzewiała.... W każdym razie Wawel mówi, że list nie doszedł(z prośba o gena)... Pewnie listonosz przed Lechem się zamyślił...
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
|