Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kolumb był Polakiem

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
30-11-2010 17:13diogenes (42753 punktów)Kolumb był Polakiem
Ocena 3 na 3
studia.dla(*)Kolumb_byl_Polakiem,60312.html

No to będziemy mogli uznać USA za nasze województwo.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

lukaszewicz (5674 punktów)

>No to będziemy mogli uznać USA za nasze województwo.

Raczej Kubę.
sirBuk_PanBuk (6257 punktów)
>>No to będziemy mogli uznać USA za nasze województwo.
>Raczej Kubę.
>
no i wyjdzie prawda odwieczna:
Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie...? Dobrze, że w tym słowie jest b a nie p... np


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
AdamGr (3037 punktów)
Poddanym króla Portugalii był on w istocie swojej.
Mógł być narodowości.
A Kopernik ?

Ale ach jak nam duma podrosła, zaraz z kapic wyskoczymy, Polak był i kwita
30-11-2010 19:50 
 Ocena 2 na 2
ramichael (36666 punktów)
>Poddanym króla Portugalii był on w istocie swojej.
>Mógł być narodowości.
>A Kopernik ?
>Ale ach jak nam duma podrosła, zaraz z kapic wyskoczymy, Polak był i kwita

Kopernik była kobietą! To oczywista oczywistość!
30-11-2010 20:00 
 Ocena 2 na 2
diogenes (42753 punktów)
>Kopernik była kobietą! To oczywista oczywistość!

Gdzie facet nie może, tam babę poślą.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>>Kopernik była kobietą! To oczywista oczywistość!
>Gdzie facet nie może, tam babę poślą.
To co? Kolumb też była kobietą? Krysia Kolumb... Też ładnie...
Grzegorz Staniak (2145 punktów)
>To co? Kolumb też była kobietą? Krysia Kolumb... Też ładnie...

Skoro Polka, to pewnie po prostu była to jakaś Krysia Gołąb. Która od dziecka marzyła, żeby żeglować po oceanie, ale męski szowinizm dopuszczał do tego zawodu tylko innych mężczyzn. Więc założyła męski strój... a potem już jak w "Yentl".
sirBuk_PanBuk (6257 punktów)
>No to będziemy mogli uznać USA za nasze województwo.

Pewnie, i to nasze Województwo przenosi nam "patryjoty" do Torunia...
Ciekawe czy to ma jakiś związek? Że radziecki, to pewne ale jakiś uczelniany? Rydzyk lufy będzie stawiał?

No ale jak Kolumb, po Warneńczyku...? kiedy on podobno nie koniecznie lubił niewiasty? Ale może to moja wiedza już pordzewiała....
W każdym razie Wawel mówi, że list nie doszedł(z prośba o gena)... Pewnie listonosz przed Lechem się zamyślił...

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>studia.dla(*)Kolumb_byl_Polakiem,60312.html
>No to będziemy mogli uznać USA za nasze województwo.

Nam takich nieprawdziwych Polaków nie potrza .
Warneńczyk był synem Litwina (a po kądzieli Rusina) Jagiełły i zruszczonej księżniczki litewskiej Sonki Holszańskiej.
Wynikałoby z tego, że Kolumb, jego Syn Mniemany, to w 3/8 Litwin, w 1/8 Ruski i w połowie Portugalczyk.
I mówił ten niby-Warneńczyk, że z Wehrmachtu jest. Znaczy się - zaprzaniec i folksdojcz.
A jeszcze pedał.


Harahefet sh'eli mele'ah betzlofahim
MUZGOJAD (276 punktów)
Dzięki za gejowo.pl
sinapis (1725 punktów)
>Nam takich nieprawdziwych Polaków nie potrza .
>Warneńczyk był synem Litwina (a po kądzieli Rusina) Jagiełły i zruszczonej księżniczki litewskiej Sonki Holszańskiej.

A słyszałem, że Jagiełło się w tej sprawie wyręczył niejakim Hińczą... jeśli wyręczeniem nazwać to można. To może skomplikować badania, ale za to uprawdziwić Kolumba jako Polaka - jeśli Hińcza nie był też jakimś imigrantem.
zachaj (5239 punktów)
W Chicago już powiewa polska flaga.
Mariusz Pracki (436 punktów)
A to nie jest czasami rewelacja jednego z tych "hamerykańskich nałókowcuf" co to twierdzą, że ludzie żyli w czasach dinozaurów?

www.moherowo.pl

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365