Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jest źle!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
23-10-2005 20:38Żona Lota (166 punktów)Jest źle!
Właśnie przed chwilą podano wstępne wyniki wyborów prezydenckich. I jest naprawdę źle. Aż mi ciarki po plecach przechodzą. Czeka nas furia i pranie mózgu.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

JATO (2644 punktów)
Pełna zgoda... Sam jestem przerażony...
JATO
jeyes (2281 punktów)
(zablokowany)
Pozostaje mieć nadzieję, że wyniki sondażu nie są wynikami wyborów.
Żona Lota (166 punktów)
Obawiam się, że różnica jest zbyt duża jak na błąd statystyczny. A propos: ja wygląda procedura odwoływania prezydenta?
jeyes (2281 punktów)
(zablokowany)
Nie wiem czy jest taka procedura, a gdyby nawet była, to kto by poparł taki wniosek - wiejskie i małomiasteczkowe tumany słuchające Radia Maryja, które głosowały na Kaczora?
Płonka (200 punktów)
Ja jestem ciekawy tylko jednego. Czy gdy w przyszłym roku, w wakacje zechcę
odwiedzić w Polsce moich rodziców, to na lotnisku oprócz celników zastanę
także księdza?
Żona Lota (166 punktów)
Nie wykluczone. I to z ogromną tacą!
Wieczny (200 punktów)
Więc nie napiszę co mi jeszcze przyszło do głowy, bo im głupsze rzeczy się
wymyśli, tym prędzej znajdą one odzwierciedlenie w naszej rzeczywistości, dzięki
naszym politykom.

Żona Lota (166 punktów)
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory!
Wilhelm
Coz przegladalem rozne fora interetowe i musze stwierdzic, ze 70% uczestnikow "chcialoby juz pakowac walizki i wynosic sie z tego kraju". Nie wiem na ile jest to prawda, na ile jest wyrazem niezadowolenia, ale z ostatecznym osadem powinnismy troche odczekac. Jestem w o tyle komofortowej sytuacji, ze moge nie wracac do kraju.
Abwarten und Tee trinken

Die Hauptsätze der Thermodynamik:
Die Energie der Welt ist konstant
Die Entropie der Welt strebt nach einem Maximum zu
Bei Nullpunkt S=0
Beim stationären Zustand die lokale Entropie strebt nach einem Minimum zu
krest
A część osób jest w takiej sytuacji, że nie ma mowy o wyjeździe. No nic, poczekamy zobaczymy.
Pozdrawiam
Wieczny (200 punktów)
Pisząc poprzednio o powrocie na urlop do Polski wybiegałem w przyszłość, bo ja wciąż
tutaj jestem. Ale mój wyjazd za granicę, to fakt nieodwołalny, a ostatnie wydarzenia
w kraju tylko mnie w nim utwierdziły.
W moim małym miasteczku przyznanie się do tego, że jest się ateistą lub że popiera
się mniejszości seksualne w dążeniu do uznania ich praw, skutkuje omijaniem na
ulicach, szeptami na klatce schodowej, czy tak jak w moim przypadku wyrwaniem
wycieraczek i klamek z samochodu.


Wilhelm
Jak PiS dostanie MSWiA to trzeba bedzie pisac na forum poprzez PGP albo uczynic strone dostepna dla wybranych

Die Hauptsätze der Thermodynamik:
Die Energie der Welt ist konstant
Die Entropie der Welt strebt nach einem Maximum zu
Bei Nullpunkt S=0
Beim stationären Zustand die lokale Entropie strebt nach einem Minimum zu
Wieczny (200 punktów)
Mam takie małe pytanie.

Kiedy zaczyna się sezon polowań na kaczki?
Może byśmy zapolowali? A po polowaniu wybierzemy
się do lasu, nazbierać "rydzyków" i zrobimy sobie zupę.
Żona Lota (166 punktów)

Jak to ktoś ładnie powiedział: ostatnia nadzieja w ptasiej grypie.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365