Witam serdecznie , mam pytanie do każdego studenta biologii , a raczej prośbę.Możecie opisać choć trochę tok studiów? lub odpowiedzieć na moje pytania :
1.Na studiach biologii są ''specjalizacje'' np. jak na medycynie? jeśli tak to jakie. 2.Jeśli są specjalizacje :> to czy jest jakaś związana z genetyką? 3.Jaki jest próg punktów aby dostać się np. na Uniwersytet Warszawski i polecacie tę uczelnie? ah , i jakie przedmioty są brane pod uwagę.
Prosiłbym aby nikt mi nie pisał tutaj o tym ,żebym nie studiował tego kierunku gdyż brak pracy w zawodzie ,a jak jest to nauczyciel ; uczę się dla siebie. |