>Wkurzające jest to, że o takich sprawach się nie mówi...
Nie mówi się o BAAARDZO wielu sprawach. Po co małe mróweczki pracujące w fabrykach, pijące wódkę po pracy i trujące się papierosami mają się nie potrzebnie doinformować o tym czy o tamtym. NO PO CO ??? Ludzie chcą chleba i igrzysk, w dupie mają prawdę. Smutne ale prawdziwe. Elity dosłownie PRZEWALAJĄ miliardy na lewo i prawo, jak myślisz, skąd setki milionowych posiadłości, jachtów, prywatnych samolotów itp. na tym świecie...no skąd ????
|