>Wszystko to na parafialnej tablicy ogłoszeń.
Na mój gust to fotomontaż, ale nie znam się. Ciekawi mnie natomiast w jakim mieście stoi taki wypasiony kościół. Czy to może bazylika jest?.... Albo teatr jakiś?.... Teraz to na wszystkim krzyże wieszają, to i na teatrach może też?
Człowiek już k***a spokojnie budynków rozpoznać nie może. Kościół to, czy teatr?....
Myślenie jest głupie.
|