Będzie bez ostentacji. Ale on się jeszcze wyrobi, na razie się importował z innej sfery. Pomieszka, poposłuje to się ucywilizuje (rymnęło się ). W Polszcze zdarzają się czasem ludzie poważnie traktujący to i owo, z jakąś wizją, ale tacy z reguły się eksportują. No i jeszcze jest tu pewien haczyk...pastor w sejmie? No nie wiem czy ojcowie katoliccy nie zaczną szemrać i mu pinesek na fotel podkładać. I jeszcze czarny...ojciec grzyb pewnie mu mydło wyśle bo on jak takich zobaczy to zaraz o higienie prawi. Tak jeszcze na marginesie : skoro Abraham u Lisa to przydałby się wątek "Jesus (hesus) u Pospieszalskiego" dla równowagi
|