Racjonalista - Strona głównaDo treści
na niskim cukrze

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
09-02-2022 14:06okragly (21676 punktów)na niskim cukrze
raj był na niskim cukrze (nie bylo cukru). Człowiek bez cukru inaczej myśli, zachowuje, życie jest magiczne, bajkowe, niedoprecyzowanych myśli, wizji. Jezus na pustyni był na niskim cukrze.
dopiero jak zapodamy cukru, myśli są jasne, precyzyjne, racjonalne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14788 punktów)
>Jezus na pustyni był na niskim cukrze.

cr centrum rozrywkowe

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
09-02-2022 14:30 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Jezus na pustyni był na niskim cukrze.
>cr ...
cr ma wysoki poziom, pisze krótko, precyzyjnie, dosadnie
w raju jej życie byłoby magiczne, bajkowe, pełna wizji wiedźma
09-02-2022 18:26 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14788 punktów)
>>>Jezus na pustyni był na niskim cukrze.
>>cr ...
>cr ma wysoki poziom
dr ma wyższy
zc - wc zawartość cukru - w cukrze

fr federacja rozrywkowa (nie mylić z rosyjską)


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
09-02-2022 18:42 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>Jezus na pustyni był na niskim cukrze.
>>>cr ...
>>cr ma wysoki poziom
>dr ma wyższy
lubisz cr, tak jak ja, w raju to było normalne, nie było zazdrości, zawiści, wstydu, dopiero jak Ewa ugryzła jabłko (cukier), poczuła wstyd, okryła się liściem
i wszystko jebło
bez cukru byliśmy w raju, bezwstydni, bez zazdrości, bez zawiści, bez nienawiści, bez majatku, po prostu raj i uduchowieni
09-02-2022 19:00 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14788 punktów)
>>>>>Jezus na pustyni był na niskim cukrze.
>w raju to było normalne
>i wszystko jebło
Kubusiu, co robisz?
Czekam.
Na co?
Aż to wszystko j...

fr front rozrywki (nie mylić, albo mylić z federacją rosyjską)

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
09-02-2022 20:06 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>>Jezus na pustyni był na niskim cukrze.
>>w raju to było normalne
>>i wszystko jebło
>Kubusiu, co robisz?
>Czekam.
>Na co?
>Aż to wszystko j...
uznajesz prawa fizyki? jeśli tak, to wiesz, że wszystko jest zdeterminowane. (racjonalizm jest nieracjonalny)
w tym wątku cukier determinuje
09-02-2022 23:26 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14788 punktów)
>>>>>>>Jezus na pustyni był na niskim cukrze.
>>>w raju to było normalne
>>>i wszystko jebło
>uznajesz prawa fizyki? jeśli tak, to wiesz, że wszystko jest zdeterminowane. (racjonalizm jest nieracjonalny) w tym wątku cukier determinuje
ck cukier krzepi

cdn... - hgw (nie mylić z H G-W)

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365