Będzie coś z tego czy pod dywan tak jak z hazardową ?? Jakie jest Wasze zdanie w ogóle na te tematy ? Takie zawirowania umacniają SLD, Ruch Poparcia (Nowoczesnej Polski) czy wpisują się w wojnę POPiS i powodują głównie POPiSowy przepływ elektoratu ?
PS> Podobało mi się określenie Kaczyńskiego na badania w których PO dostaje >50% - białoruskie sondaże
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
Podobno samorządy były stawiane pod ścianą w kwestii budowy Orlików. Widać Chorzów ma twardych radnych i prezydenta, bo u mnie powiedzieli, że są w stanie wybudować taniej sami i wybudowali.