Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dzieci Terlikowskiego

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
12-01-2011 09:37KarolG (2892 punktów)Dzieci Terlikowskiego
Ocena 1 na 1
Onet dziś uraczył mnie newsem o tym, że powstała na facebooku grupa, która nawołuje do odebrania dzieci Terlikowskiemu (Fronda.pl).
Faktycznie jest takie konto. Oto co wypisują:
Cytat:
Nazwa:
Odebrać dzieci Terlikowskiemu i oddać parze homoseksualnej!!!
Kategoria:
Organizacje - Grupy nacisku
Opis:
Tomasz P. Terlikowski, znany publicysta katolicki, cierpi na coraz większe oderwanie od rzeczywistości i wypisuje coraz bardziej fantastyczne niedorzeczności. Czy osoba tak nieodpowiedzialna może wychowywać trójkę dzieci?
Jednocześnie wiele par homoseksualnych jest gotowych do adopcji, której jednak nie może przeprowadzić ze względu na państwową dyskryminację. Zwróćmy się więc do zarządu Cywilizacji Śmierci w Brukseli o odebranie dzieci Terlikowskiemu i oddanie ich do wychowania parze homoseksualnej.

Nie lubię Terlikowskiego, ale posługiwanie się dziećmi przeciwnika politycznego to dla mnie szczyt debilizmu i chamstwa. Rozumiem, że dla pomysłodawców tej akcji wzorem są działania Łukaszenki.
Na pewno sympatia do gejów po tym nie wzrośnie, nawet jeśli większość się odcina od tego typu zachowań.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

12-01-2011 10:56
 Ocena 11 na 11
ollikm (2038 punktów)
(zablokowany)
Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
>Onet dziś uraczył mnie
>newsem
>o tym, że powstała na facebooku grupa, która nawołuje do odebrania dzieci Terlikowskiemu
>(Fronda.pl).
>Faktycznie jest takie konto. Oto co wypisują:

> Cytat:
Nazwa:
> Odebrać dzieci Terlikowskiemu i oddać parze homoseksualnej!!!
>Kategoria:
> Organizacje - Grupy nacisku


NA FB każdy może sobie napisać cokolwiek.

Za to reakcja to te rożne wpisy świadczy wyłącznie o czytającym.
Histeria Terlikowskiego, którą już z siebie wypluł, zakładając sobie cierniową koronę, czyni go tylko jeszcze bardziej żałosnym.

Cytat:

>Opis:
> Tomasz P. Terlikowski, znany publicysta katolicki, cierpi na coraz większe oderwanie od
>rzeczywistości i wypisuje coraz bardziej fantastyczne niedorzeczności. Czy osoba tak
>nieodpowiedzialna może wychowywać trójkę dzieci?
> Jednocześnie wiele par homoseksualnych jest gotowych do adopcji, której jednak nie może
>przeprowadzić ze względu na państwową dyskryminację. Zwróćmy się więc do zarządu Cywilizacji Śmierci
>w Brukseli o odebranie dzieci Terlikowskiemu i oddanie ich do wychowania parze
>homoseksualnej.

>Nie lubię Terlikowskiego, ale posługiwanie się dziećmi przeciwnika politycznego

A w jaki sposób to oni się posłużyli tymi dziećmi?
Ja tu widzę tylko postawiona tezę, że p. Terlikowski stanowi zły przykład dla swoich dzieci i może je skrzywić psychicznie w prawo i "aż rąbną w ścianę".
Którą to tezę p. Terlikowski niejako sam potwierdza, bo jego dziecię, wystarczająco duże, żeby przeczytać tekst na FB "rzutem oka zza ramienia" wpadło w histerie, że Unia (którą tatuś straszy dzieci jak nie chcą jeść szpinaku) je zabierze i odda gejom,. A tatuś nie jest w stanie dziecku wytłumaczyć, że nie zabierze, bo sam widzi w Unii imperium zła i dzieło szatana. Ten człowiek naprawdę może się obawiać skuteczności tej "inicjatywy".

QED

> to dla mnie szczyt
>debilizmu i chamstwa.

Kochany, poczytaj Terlikowskiego, to Ci się skala wyciągnie w górę.

Dzieci Terlikowskiego nic by o akcji nie wiedziały, gdyby życzliwi z Frondy tatusiowi nie pokazali.
Niech teraz kolegom i koleżankom podziękuje.

> Rozumiem, że dla pomysłodawców tej akcji wzorem są działania Łukaszenki.

O, a Hitlera i Stalina zabrakło?

>Na pewno sympatia do gejów po tym nie wzrośnie, nawet jeśli większość się odcina od tego typu
>zachowań.

Bo to na pewno są geje, na pewno. Gejowska lewacka międzynarodówka masońska.

Ale fakt, nieładnie. W końcu dzieci Terlikowskiego już i tak zostały pokarane przez los takim tatusiem, nie należy im dokładać traumy.

"Ateizm jest religią w takim samym stopniu w jakim nie zbieranie grzybów jest hobby"
12-01-2011 20:51 
 Ocena 2 na 2
KarolG (2892 punktów)
Chyba macie rację.
Zbyt emocjonalnie podchodzę do spraw związanych z dziećmi i nawet nie zauważyłem ironii. Czasem się zdarza...


Thank God, I'm an atheist
Sylwek (15472 punktów)
>Nie lubię Terlikowskiego, ale posługiwanie się dziećmi przeciwnika politycznego to dla mnie szczyt
>debilizmu i chamstwa.

Jak to posługiwano się dziećmi? Niby co z tymi dziećmi zrobiono?

> Rozumiem, że dla pomysłodawców tej akcji wzorem są działania Łukaszenki.

Sprecyzujesz? Ktoś porwał Terlikowskiego by zadręczyć jego córeczkę? Albo na odwrót - uprowadziły córeczkę by udręczyć Terlika?

>Na pewno sympatia do gejów po tym nie wzrośnie, nawet jeśli większość się odcina od tego typu
>zachowań.

Czyja sympatia? Pomylonego prawactwa? Śmiem twierdzić, że też się nie zmniejszy - dawno osiągnęła minimum.
12-01-2011 23:36 
 Ocena 2 na 2
KarolG (2892 punktów)
Hej.
Odpowiedziałem powyżej Maddy i uważam temat za zakończony. Po prostu byłem w złym nastroju, a w kwestii dzieci jestem przeczulony i rozpisałem się głupawo. Po co to jeszcze roztrząsać?
Pozdrawiam


Thank God, I'm an atheist
Sylwek (15472 punktów)
OK, mój błąd - komentowałem z poziomu strony głównej bez patrzenia co było napisane w wątku dalej.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365