Ludzie mnożą się bez opamiętania z powodów religijnych? Co za bzdurne uogólnienie. Ludzi których obchodzą zakazy stosowania antykoncepcji jest może promil u nas w Europie. W chinach i indiach nie ma żadnej zinstytucjonalizowej doktryny religijnej która by tego zakazywała, a islam mnoży się szybko z tego powodu, że jest biedny i na niższym cywilizacyjnie poziomie, a nie dlatego, że jakiś imam czy omam powie, że antykoncepcja jest be! Mylisz przyczyny.
Pozdrawiam Kulmin (Agent Frondy i Watykanu)(Watykan płaci mi od posta w szeklach, a za posty krytykujące bzdurne tematy MaxaGOlonki2 Fronda dorzuca mi bonusy)
|