Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czlowiek zabija gatunki swoją zachłannością demograficzną

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
05-08-2018 01:51MaxGolonko2 (438 punktów)Czlowiek zabija gatunki swoją zachłannością demograficzną
Niszczymy środowisko naturalne błyskawicznie. Rozrodczością w Nigerii i kominami w Chinach.
Czy jednak sami się nie zabijemy jak zniszczy zbyt wiele gatunków?

Tu ładny przykład:

scontent-f(*)954c483bfd1ca35fa1&oe=5BC72DF6

Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Kulmin (4007 punktów)
Ludzie mnożą się bez opamiętania z powodów religijnych? Co za bzdurne uogólnienie. Ludzi których obchodzą zakazy stosowania antykoncepcji jest może promil u nas w Europie. W chinach i indiach nie ma żadnej zinstytucjonalizowej doktryny religijnej która by tego zakazywała, a islam mnoży się szybko z tego powodu, że jest biedny i na niższym cywilizacyjnie poziomie, a nie dlatego, że jakiś imam czy omam powie, że antykoncepcja jest be!
Mylisz przyczyny.

Pozdrawiam
Kulmin (Agent Frondy i Watykanu)(Watykan płaci mi od posta w szeklach, a za posty krytykujące bzdurne tematy MaxaGOlonki2 Fronda dorzuca mi bonusy)
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Niszczymy środowisko naturalne [...] Tu ładny przykład:
>scontent-f(*)954c483bfd1ca35fa1&oe=5BC72DF6
Serio uważasz, że wezwanie straży miejskiej do ćmy jest przykładem niszczenia środowiska?

Cza być oszczędnym.
06-08-2018 01:55 
 Ocena 1 na 1
MaxGolonko2 (438 punktów)
>Serio uważasz, że wezwanie straży miejskiej do ćmy jest przykładem niszczenia środowiska?

Serio uważasz że taki sposób rozumowania proponowałem?

Pokazałem piękny okaz WIELKIEGO owada zakładając że na portalu są ludzie choć trochę zorientowani w sytuacji.

Non stop giną pierwotne lasy oraz giną WIĘKSZE zwierzęta. Gdyż ludzi nie interesuje ochrona gatunków tylko nowe tereny a duże zwierzęta ich niepokoją ALBO SŁUŻĄ DO ZABAWY W ZABIJANIE DZIECIOM (OWADY). Są sitka na rączce (rakietka na owady) w sklepach dla dzieci. Szok.

W Europie kolejno znikały duże gatunki wraz z rozwojem ludzkości.
Na przykład Lwy.
Wera (1540 punktów)
>W Europie kolejno znikały duże gatunki wraz z rozwojem ludzkości.
>Na przykład Lwy.

Z tego co mi wiadomo lwy w Europie wyginęły z powodu zmian klimatycznych.

Miała matka syna, a chciała mieć córkę
Poszła więc zrobiła sobie córkę z wujkiem
MaxGolonko2 (438 punktów)
Lwy które wypędziły zlodowacenia to prehistoria. Wróciły. Około 20 wieków temu było pełno dzikich lwów w południowej Europie choć zachodziły i w rejon Czech bodajże.

Pozdrawiam
07-08-2018 08:47 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Serio uważasz, że wezwanie straży miejskiej do ćmy jest przykładem niszczenia środowiska?
>Serio uważasz że taki sposób rozumowania proponowałem?
Nie uważam tylko czytam - że taki sposób zaproponowałeś.

>są ludzie choć trochę zorientowani w sytuacji
Tylko do czego tych zorientowanych przekonujesz?

Cza być oszczędnym.
MaxGolonko2 (438 punktów)
>>Serio uważasz że taki sposób rozumowania proponowałem?
>Nie uważam tylko czytam - że taki sposób zaproponowałeś.

Nie czytasz tylko interpretujesz zastaw słów tak jak ci się wydaje

Ale i tak wolę Twoje popisy niż grafomaństwo Krystykona

A co powiesz o ochranianiu gatunków poprzez zatrzymanie przyrostu naturalnego i uprawianie seksu tylko dla przyjemności jak mamy to zasygnalizowane (chyba) na tym niebanalnym zdjęciu:

scontent-f(*)08344764e82a18aaa7&oe=5BFDC028

Pozdrawiam
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Serio uważasz że taki sposób rozumowania proponowałem?
>>Nie uważam tylko czytam - że taki sposób zaproponowałeś.
>Nie czytasz tylko interpretujesz zastaw słów tak jak ci się wydaje
Odwrotnie, nie interpretuję, tylko czytam co napisano.

>A co powiesz o ochranianiu gatunków poprzez zatrzymanie przyrostu naturalnego i uprawianie seksu tylko dla przyjemności
Masz interes by wyginąć na rzecz lwów, paprotek i innego badziewia?

Cza być oszczędnym.
MaxGolonko2 (438 punktów)
>>A co powiesz o ochranianiu gatunków poprzez zatrzymanie przyrostu naturalnego i uprawianie seksu tylko dla przyjemności
>Masz interes by wyginąć na rzecz lwów, paprotek i innego badziewia?

Znowu przeczytane zdanie źle interpretujesz. Nie pisałem o ujemnym przyroście naturalnym tylko (finalnie) zerowym. Czyli o wymieraniu nie było mowy (sic!)

Miłego dnia

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365