>>Dziś w EMPiK-u przy kasie obok gazet, długopisów i lizaków widziałem album ze zdjęciem pary >>prezydenckiej na okładce, zatytułowany "CAŁE ŻYCIE DLA POLSKI". >Nie ma lekko... jeszcze dobrze nie przestał straszyć z witryn niejaki Wojtyła, a już coś nowego mamy. Cała nadzieja, że nie w tak wielkim stopniu i niechybnie nie tak długo - pewnie tylko do końca czerwca. Oby, bo bo zdaje się mamy początek kreowania nowego "świętego męczennika" ,a reakcji słuchaczy pewnego radia nie można lekceważyć
|