Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pecunia czasem olet

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
08-05-2010 14:18Medieval (3004 punktów)Pecunia czasem olet
Ocena 7 na 7
Dziś w EMPiK-u przy kasie obok gazet, długopisów i lizaków widziałem album ze zdjęciem pary prezydenckiej na okładce, zatytułowany "CAŁE ŻYCIE DLA POLSKI".

Do wydawcy. CAŁE ŻYCIE DLA SZMALU.

PS. A może ten wpis powinien się znaleźć w dziale Gospodarka ?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Matix (5786 punktów)
Czemu tylko krytykujesz? Spróbuj docenić dobry pomysł na biznes. W końcu mamy czasy kapitalizmu. Liczy się wbicie w niszę gospodarczą. Czyż nie po to obalano komunę, aby można było robić biznes?
08-05-2010 15:37 
 Ocena 8 na 8
diogenes (42753 punktów)
>Liczy się wbicie w niszę gospodarczą.

Akurat ta nisza ma w sobie coś z krypty.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
rudyment (3233 punktów)
>Dziś w EMPiK-u przy kasie obok gazet, długopisów i lizaków widziałem album ze zdjęciem pary
>prezydenckiej na okładce, zatytułowany "CAŁE ŻYCIE DLA POLSKI".

Nie ma lekko... jeszcze dobrze nie przestał straszyć z witryn niejaki Wojtyła, a już coś nowego mamy. Cała nadzieja, że nie w tak wielkim stopniu i niechybnie nie tak długo - pewnie tylko do końca czerwca.

Rozum to umiejętność naginania poglądów do faktów
09-05-2010 13:04 
 Ocena 1 na 1
marta (887 punktów)
>>Dziś w EMPiK-u przy kasie obok gazet, długopisów i lizaków widziałem album ze zdjęciem pary
>>prezydenckiej na okładce, zatytułowany "CAŁE ŻYCIE DLA POLSKI".
>Nie ma lekko... jeszcze dobrze nie przestał straszyć z witryn niejaki Wojtyła, a już coś nowego mamy. Cała nadzieja, że nie w tak wielkim stopniu i niechybnie nie tak długo - pewnie tylko do końca czerwca.
Oby, bo bo zdaje się mamy początek kreowania nowego "świętego męczennika" ,a reakcji słuchaczy pewnego radia nie można lekceważyć
Groszek91 (102 punktów)

>Oby, bo bo zdaje się mamy początek kreowania nowego "świętego męczennika" ,a reakcji słuchaczy pewnego radia nie można lekceważyć
>
ta...dowcip roku, tego nawet psychologia nie wytłumaczy całe życie uważany za pajaca, od momentu śmierci stawiany na równi z Piłsudskim. Fajową mamy mentalność:D
kreator10 (260 punktów)
>widziałem album ze zdjęciem pary
>prezydenckiej na okładce, zatytułowany "CAŁE ŻYCIE DLA POLSKI".
Ludzie się wzruszą...niektórzy.


>Do wydawcy. CAŁE ŻYCIE DLA SZMALU.
Nie śmierdzi...sam napisałeś a na ludzkich emocjach można zarobić, więc czemu nie?
marek milczewski (2335 punktów)




dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365