Racjonalista - Strona głównaDo treści
Np. moskiewskie gody

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
09-05-2010 10:41diogenes (42753 punktów)Np. moskiewskie gody
Ocena 9 na 9
Wszystko wydaje się być na pokaz.
Paradują zwierzęta w godowych strojach.
Paraduje wojsko, geje, wierni kościołów i wierni szkół tańca.
Nawet zmarli prezentują się w strojach z desek.
Jedni wabią, drudzy prężą muskuły, by straszyć, budzić respekt,
innym każe się paradować w dowód kultu, oddania.
Niektórzy żyją tylko od parady do parady.

Po wszystkim przychodzą śmieciarze
i robią porządek.











itd.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Interek (1162 punktów)
No i dobrze, wszyscy sobie poparadują i są szczęśliwi. De-mo-kra-cja!!!
marcus (876 punktów)
Powiedziałbym raczej, że demo-kradzież... Pamiętaj że za parady wojskowe i kościelne wszyscy płacimy.

Better to reign in hell than serve in heaven...
09-05-2010 18:45 
 Ocena 2 na 2
Interek (1162 punktów)
A za gejowskie nie. Powinno być ich więcej!
09-05-2010 23:16 
 Ocena 2 na 2
lotrek (14275 punktów)
>A za gejowskie nie. Powinno być ich więcej!
Będzie w najbliższą sobotę w Krakowie. Dziwisz się już nie dziwi:



"Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam"
kreator10 (260 punktów)

>Niektórzy żyją tylko od parady do parady.
Widocznie parada wpisana jest w nasz "pejzaż". Paradował w raju Adam z Ewą i to "na golasa", zwierzęta przed nimi też paradowały a potem przyszedł BÓG (ten nie od parady) i wszystko to posprzątał. Ktoś musi
09-05-2010 18:47 
 Ocena 5 na 5
diogenes (42753 punktów)
>a potem przyszedł BÓG (ten nie od parady)...

Bóg odbiera paradę świętych, aniołów, archaniołów...Fachowo nazywa się to uczestnictwem w chwale.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
oportunista (1711 punktów)
Parada jest częścią komunikacji, formą ekspresji i prezentacji własnych walorów, preludium do siłowego utwierdzenia swojej pozycji i statusu. Jest mechanizmem biologicznym i z punktu widzenia ergonomicznego jak najbardziej uzasadnionym. Potwierdza nasze nierozdzielne więzy, spajające nas ludzi, ze światem przyrody. W walce o przetrwanie wygrywa ten, który jak najmniejszym nakładem sił i środków odnosi sukces egzystencjalny. Gdy słucham mądrali, lekceważących Rosję bo jej PKB jest niewiele większe od Polski, po takiej paradzie wiem, że robią mnie w bambuko. W tańcach godowych zwierząt udział biorą najsilniejsi, piękne upierzenie i godna postawa, nie ukrywają słabości, co najwyżej przebiegłość. Wracając do obyczajów ludzkich, po paradzie szybko można się zorientować kto kim jest i co sobą prezentuje. Dziw aż czasem bierze gdy pokazujemy swoją słabość i śmieszność przy podobnych okazjach.
10-05-2010 14:22 
 Ocena 1 na 1
apud (4399 punktów)
>Parada jest częścią komunikacji, ...............
> Wracając do obyczajów ludzkich, po paradzie szybko można się zorientować kto kim jest i co sobą prezentuje. Dziw aż czasem bierze gdy pokazujemy swoją słabość i śmieszność przy podobnych okazjach.

Kochany, nie tym razem, Polska reprezentacja bez żadnego kapelana z kropidłem maszerowała jak trza.
A nie jak te łajzy amerykańskie.

A to daje do myślenia, jak pewien nieodżałowany forumowicz pisywał.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365