Wstęp Mam pełną świadomość, że nie sposób w krótkim artykule podzielić się z czytelnikiem moimi myślami. Ograniczenia, co do formy zmusiły mnie do wyboru fragmentów jedynie z trzech rozdziałów opisujących materię, energię, hipotetyczny eter i w zanurzeniu nich, poprowadzić myśli i rozważania teoretyczne w najdziwniejsze zakamarki mechaniki kwantowej i filozofii. Licząc na wyrozumiałość czytelnika, jednocześnie wspomnę, że na końcu artykułu umieściłem mój adres e-mailowy, mając nadzieję, że może w korespondencji indywidualnej, ewentualnie mógłbym coś więcej dodać. Będę niezmiernie wdzięczny za przesłanie opinii. Zapraszam do przeczytania artykułu w dołączonym załączniku: "Czy eter wróci do łask"? [Załącznik] |