>System starosty więziennego polega na tym, że nikt nie może się z niego wyłamać. Kiedy kończy się >system starosty więziennego?
Dlaczego Pan nie wyjaśnia - pokrótce - istoty "systemu starosty więziennego"??? Czy chodzi Panu o "oficera" - z wytatuowanymi "pagonami" na ramionach (w dużych zakładach karnych zdarzają się nawet generałowie) - który w formule grypserskiej zawiaduje zakładem karnym???
|