 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 19-02-2011 23:18 | kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Nowy blog
16 na 16 | Od wczorajszego wieczora polska blogosfera już nigdy nie będzie taka jak przedtem. Pośród szarej masy opisujących przebieg swojego dnia, pośród elity opisującej przebieg swoich myśli, pojawił się klejnot, skarb, geniusz, krynica wiedzy i mądrości: Jarosław Kaczyński. Przez blisko półtorej godziny wpis w/w pozostawał bez komentarza - najwyraźniej czcicieli w/w sparaliżował fakt, że ich bóstwo zstąpiło na ziemię i dało głos. Po tym okresie otępienia umysłowego posypały się komentarze dziękczynne, pełne zachwytu i uwielbienia. Ale nie każdy komentujący okazał się Prawdziwym Polakiem, niestety. Znaleźli się tacy, którzy zakwestionowali autorstwo wPi$u Wodza, przypuszczając, że to tekst napisany przez któregoś z Jego przy...bocznych. Niektórzy ujawnili rozczarowanie, że wpis jest tylko wklejką przemówienia Jarosława, znaleźli się i tacy zaprzańcy, którzy wytknęli Jarosławowi faszystowskie inklinacje, a także zapowiedź skonfiskowania Polakom ich oszczędności w celu budowania "Nowoczesnego patriotyzmu gospodarczego".
Tak czy owak, Jarosław Kaczyński stanął w jednym szeregu z tymi, którzy popijając piwo przeglądają strony pornograficzne, czyli pośród nas, internautów.
PS Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze konto w banku sobie założy. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
4 na 4 | Drobner (19539 punktów) | > pojawił się klejnot, skarb, geniusz, krynica wiedzy i mądrości:> Jarosław> Kaczyński.Możesz podać jawnym tekstem, żebym przypadkiem nie trafił... Dodam do filtra rodzinnego... > Ale nie każdy komentujący okazał się Prawdziwym Polakiem, niestety.Boże, nie... to niemożliwe, Jezuuuuuuu > Tak czy owak, Jarosław Kaczyński stanął w jednym szeregu z tymi, którzy popijając piwo przeglądają strony pornograficzne, czyli pośród nas, internautów.Nie. Nie. I jeszcze raz nie: jego blog wywołał niejakie podniecenie ogólne, ergo: on nie z nas, co przeglądają; on z tych, co TWORZĄ. Fe... ON na pewno nie ogląda swojego... bloga... > PS Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze konto w banku sobie założyautomatyczne: za każde wejście na bloga - 2,44 zł z komórki. Usługi specjalne (np. odwracanie kota ogonem itp.) wg regulaminu. Drobner, bezblogowy, bezbogowy...
|
|
3 na 3 | Alicja Duda (25557 punktów) | >PS Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze konto w banku sobie założy.[/color] Zdaje się, że konto sobie założył chyba rok czy dwa lata temu. Prawa jazdy jeszcze nie ma (i mam nadzieję, że nigdy nie zrobi).
Zmień politykę, głosuj na kobiety.
|
|
 | | -jad- (18783 punktów) | > Prawa jazdy jeszcze nie ma (i mam nadzieję, że nigdy nie zrobi).
Czemu?
Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie. Wuch
|
|
|  | 8 na 8 | Alicja Duda (25557 punktów) | > > Prawa jazdy jeszcze nie ma (i mam nadzieję, że nigdy nie zrobi).> Czemu?A jak wyobrażasz sobie, jego zachowanie na drodze gdyby zobowiązany był ustąpić komuś pierwszeństwa? 
Zmień politykę, głosuj na kobiety.
|
|
| |  | 3 na 3 | -jad- (18783 punktów) | > >> Prawa jazdy jeszcze nie ma (i mam nadzieję, że nigdy nie zrobi).> >Czemu?> A jak wyobrażasz sobie, jego zachowanie na drodze gdyby zobowiązany był ustąpić komuś pierwszeństwa?  Czyli ze złośliwości. Nic, co ludzkie, nie jest nam obce...
Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie. Wuch
|
|
 | 8 na 8 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | > Prawa jazdy jeszcze nie ma (i mam nadzieję, że nigdy nie zrobi).A licencję pilota? 
Harahefet sh'eli mele'ah betzlofahim
|
|
|  | 1 na 1 | rhotax7 (3947 punktów) | Ma na UFO i inne obiekty na dopalaczach i psychotropach.
|
|
2 na 2 | MarcinK (9189 punktów) |
>Tak czy owak, Jarosław Kaczyński stanął w jednym szeregu z tymi, którzy popijając piwo przeglądają >strony pornograficzne, czyli pośród nas, internautów.
No to trzeba teraz uaktualnić jego credo:
Bóg, Honor, Ojczyzna, Pornos i Piwo.
>PS Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze konto w banku sobie założy.[/color]
Pewnie założy jak Rydzyk otworzy swój "Przekręt Bank".
|
|
 | 4 na 4 | marcin1902 (3438 punktów) |
>Pewnie założy jak Rydzyk otworzy swój "Przekręt Bank".
Albo "Skok Rydzyka"...
|
|
|  | 2 na 2 | MarcinK (9189 punktów) | >>Pewnie założy jak Rydzyk otworzy swój "Przekręt Bank". >Albo "Skok Rydzyka"...
On już się chyba naskakał - bardziej bym obstawiał: "Skoczcie mi".
|
|
7 na 7 | Manian (950 punktów) | >PS Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze konto w banku sobie założy.[/color] Byle nie w banku spermy, bo tego Polska by nie wytrzymała.
|
|
4 na 4 | Kowalska (14008 punktów) | > Tak czy owak, Jarosław Kaczyński stanął w jednym szeregu z tymi, którzy popijając piwo przeglądają> strony pornograficzne, czyli pośród nas, internautów.> PS Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze konto w banku sobie założy. Ja się w tym wątku nie zamierzam wypowiadać. Albowiem gdyż nie lubię jak się mnie budzi o 6 rano. Mamy, że tak powiem, kraj demokratyczny, i tego tam, kraj, w którym każdy, że tak się wyrażę, wypowiedzieć się może. Określone elementy, które spotykamy wszędzie, twierdzą, że jest inaczej. A to nieprawda!!! Każdy, powtarzam każdy, w naszym wolnym i demokratycznym kraju, może założyć bloga. I my nie będziemy tego zabraniali! I my nie będziemy temu przeciwni! Wprost wręcz przeciwnie! Bo każdy obywatel powinien mieć bloga. Bo każdy obywatel powinien dzielić się z władzą swoimi rozterkami. My nie możemy przyjść do każdego domu i wysłuchać każdego. Dlatego obywatele, piszcie. Piszcie i jeszcze raz piszcie. Szczerze i z głębi serca. Drodzy rodacy. W obecny kwartale, gospodarka nasza już zanotowała wzrost o trzy koma cztery dziesiąte procenta wzrostu, co pozwala prognozować, że w roku przyszłym osiągnie wzrost dwu, a nawet trzykrotnie większy. Dlatego... Przerywamy transmisję z przemówienia towarzysza Gomułki i przenosimy się na konferencję prasową lekarzy na temat zdrowia Roberta Kubicy. www.youtube.com/watch?v=fgQVyc8xObQ
|
|
 | 4 na 4 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | > Przerywamy transmisję z przemówienia towarzysza Gomułki i przenosimy się na konferencję prasową lekarzy na temat zdrowia Roberta Kubicy.Tu big_zyd śledzący na żywo konferencję na temat zdrowia Roberta Kubicy... 
Harahefet sh'eli mele'ah betzlofahim
|
|
|  | 3 na 3 |
|  | 3 na 3 |
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|