wam radzę to samo. na każdym forum jest jakis Bóg. blogów też nie piszcie bo je czytają psychopaci sataniści psycholodzy i dadzą wam diagnozę.
nie piszcie w internecie.
serio. to ja handzlik. mogą mnie zarażać szkorbutem. ale co tam. dla takich chwil się żyje,
do zobaczenia w kąckiu intelektualisty. |