 |
Przegląd wątków w dziale Religie
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 17-03-2022 | okragly | imię |
w innym watku pisałem >> wspólnota najważniejsza, indywidualizm jest antyludzki kolega @farmer (daje mi najwięcej -) odpowiedział >No ale jak to wygląda u ciebie? Czemu masz indywidualny nick? Okrągły. powinno być okrągli.
ma rację, w raju nie było imion, nie było JA okragły, zawsze MY, okragli poprzez oddzielenie nas od siebie patoelity zyskały władzę nad nami (dziel i rządź)
walka z covidem polega na podzieleniu covida na jednostki, oddzielone są niegroźne, spuszczamy je wtedy z moczem do kibla (trzeba pic dużo wody)
nasza religia zwana liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) to zniewolenie (indywidualnie jesteśmy za głupi żeby to zrozumieć) patoelity dzialaja na nas jak stado wilkow (zbiorowo) my jesteśmy sieroty indywidualnie, bo pan (wilk) tak kazał (liberalowie to niedorozwojki)
widzieliście atak wilkow na stado baranów, dzielą je na jednostki i się "pasą na krwi oddzielonej" PROSTE. My jesteśmy glupsi od baranów, sami wychwalamy balcerowicza, tuska, liberalizm jako istote naszego życia- indywidualizm, wolność, własność. My liberałowie jesteśmy niedorozwojki
i dobrze że wymrzemy, niedorozwojki powinny wymrzeć, zgodnie z prawem Darwina, przyjdą na nasze ziemie ludzie ze stepów, nie znające tuska, balcerowicza i ziemia się zaludni, będzie zyła al nie naszym życiem, a ich powinni postawić w podziece pomnik naszemu bohaterowi narodowemu ktory pozbawil nas zycia wiecznego- balcerowiczowi leszkowi tuskowi i innym liberalom
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 16-03-2022 | Arminius | Czas na przełamanie precedensu |
"Papież nieustannie stara się apelować o pokój w Ukrainie, jednak robi to w bardzo wyważony sposób. Publicznie z jego ust ani razu od początku wojny nie padło nazwisko "Putin". Okazuje się, że to celowy zabieg związany z tradycją nauczania papieskiego." "Papieże nie wskazują ich nie dlatego, że chcą ich ukrywać, czy z jakiegoś innego powodu dyplomatycznego, ale po prostu dlatego, że nigdy nie chcą zamknąć drzwi do możliwego dialogu. Ich celem zawsze pozostaje ocalenie ludzkich istnień oraz doprowadzenie w najszybszy możliwy sposób do negocjacji." Czas najwyższy, najwyższy kapłanie nazwać zło dosadniej, po imieniu. Są sytuacje gdy należy przełamywać precedens. I właśnie takim jest ta sytuacja. www.o2.pl/(*)zwiska-putin-6747262269561472a | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 10 (przedawniony) | | 15-03-2022 | haish | Dżizus jest 'dzieckiem' tylko samych ojców. |
Z analiz 'świętych tekstów' chrześcijańskich niezbicie wynika, że postać literacka Jezusa jest wymysłem ówczesnych pisarzy, skrybów i innych 'myślicieli'. Biorąc również pod uwagę fakt, że w tamtych czasach płeć niewieścia nie była piśmienna, oraz że jej głos nie był brany pod uwagę w dysputach i rozważaniach, Maryja-zawszedziewica jest kolejnym 'dzieckiem' tychże 'myślicieli'.
Tylko w ten sposób 'cót' niepokalanego i bez naruszenia błony dziewiczej poczęcia dziecięcia które nazwano Jezus można wytłumaczyć. Nie da się wykluczyć, że owi myśliciele i pisarze byli uzależnieni od 'krfi zbawicielca'- Jezusa (byli alkoholikami) i to przełożyło się na ich lotność umysłu. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 12-03-2022 | okragly | ja jezus (okragły) |
Jezus śpiewał -indywidualizm, wolnośc, własność. (dupek) Jezusa nie było, to produkt patoelit. Libki, które w niego wierzą (indywidualizm, wolność, własność) to niedorozwojki (łatwo udowodnic)
stwórzmy nową religie, nie JA Jezus, tylko MY Jezus, okragly (ale nie produkt patoelit, tylko pogardzanego pospólstwa) do nieba będziemy szli (albo nie) wspólnotowo, a nie jak wyobrażają to sobie libki indywidualnie Wprowadźmy odpowiedzialność zbiorowa
odpowiedzialnośc indywidualna jest celem ochrony patoelit |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 5 (przedawniony) | | 09-03-2022 | MaxGolonko3 | Kapłani zawsze żyli w luksusie |
Moja Kobieta jak wróciła z Egiptu to mi rzekła że ogromne obiekty kamienne, kolumny itp to cud budowlany a wszystko na chwałę bogom. Jakieś "Słońce" i inne takie burki. A faktycznie kapłanom! Ci żyli sobie dobrze. A propo. Fotki Słońca robione z kosmosu są super. *** Technicznie rzecz biorąc, sytuację można nazwać zaćmieniem obrączkowym Wenus z niezwykle dużym pierścieniem "ognia". Słońce zostało sfotografowane w trzech "kolorach" światła ultrafioletowego przyporządkowanych potem do różnych długości fal światła widzialnego. Fotografowało krążące wokół Ziemi Solar Dynamics Observatory. Następny tranzyt Wenus na tle Słońce nastąpi w 2117 roku. *** Druga fotografia. Koronalny wyrzut masy sfotografowany z SOHO. (Sun Storm: A Coronal Mass Ejection). Ta jest tutaj: pbs.twimg.(*)MAgkUW2?format=jpg&name=mediumSiema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne  | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 6 (przedawniony) | | 09-03-2022 | okragly | biblia racjonalisty |
biblie nam racjonalistom powinni pisać biolodzy (zoolodzy, antropolodzy), o naszej naturze, jacy jesteśmy. Spelnienie naszych wymagan biologicznych będzie rajem, nam nic wiecej nie trzeba, tylko wypelnic biologię, naszą istotę,
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 07-03-2022 | romaro | Rosyjska Cerkiew |
Rosyjska Cerkiew Prawosławna zawsze opowiadała się po stronie autorytarnego nacjonalizmu. Jest to kościół nacjonalistyczny. Podporządkowuje się propagandzie i to wyraźnie obecnie uczyniła z siebie przestępcę. Musi zostać poddana ostracyzmowi przez wszystkie inne kościoły. Religia w Rosji jako wpływowa siła wiążąca czyni z siebie marionetkę morderstw i zabójstw. Dzisiejsze kazanie patriarchy Cyryla w w skrócie: gay prides są powodem wojny. Rosyjska Cerkiew Prawosławna ma, delikatnie mówiąc, złe notowania w kwestiach wolności politycznej i praw obywatelskich. Sam patriarcha Cyryl w 2016 roku dość niechlubnie oświadczył, że "niektóre prawa człowieka są herezją". Rosyjska Cerkiew Prawosławna, w tym bliscy zastępcy patriarchy, byli ściśle zaangażowani w uchwalenie w 2017 roku ustawy dekryminalizującej przemoc domową w Rosji, a także w uchwalenie w 2013 roku ustawy o "propagandzie gejowskiej", która stała się główną siłą napędową prześladowań osób LGBTQ w Rosji. Co więcej, patriarcha Cyryl i Rosyjska Cerkiew Prawosławna, której przewodzi, ciężko pracowali nad zawarciem bliskich sojuszy z nieliberalnymi siłami na całym świecie, w tym z Franklinem Grahamem, Stevem Bannonem i Światowym Kongresem Rodzin. W 2020 roku Cyryl, człowiek uważany przez większość za sojusznika Putina, wezwał do umieszczenia w nowej preambule wzmianki o "Bogu". Dopiero teraz widać o co chodziło - Ukraina jest jak dotąd jedynym państwem postsowieckim, które w swojej konstytucji nie umieściło odniesienia do Boga,.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 04-03-2022 | hurcan | Ja spierdalam z twgo forum Boga mariusza. |
wam radzę to samo. na każdym forum jest jakis Bóg. blogów też nie piszcie bo je czytają psychopaci sataniści psycholodzy i dadzą wam diagnozę.
nie piszcie w internecie.
serio. to ja handzlik. mogą mnie zarażać szkorbutem. ale co tam. dla takich chwil się żyje,
do zobaczenia w kąckiu intelektualisty. |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 02-03-2022 | golemsena | Czym jest "liberał" lub "fundamentalista" w " |
Grupy, które są powszechnie postrzegane jako sekty - ze względów praktycznych pozostańmy przy tych wielkich, które wszyscy znamy: Świadkowie Jehowy, Mormoni. Jak tylko będzie więcej niż 20 osób, z pewnością musi być skrzydło "liberalne" i "fundamentalistyczne". Przynajmniej taka jest moja robocza hipoteza, oparta na zdroworozsądkowym doświadczeniu, że ludzie po prostu uwielbiają nie zgadzać się w najdrobniejszych szczegółach doktryny. 192.168.0.1 router login 192.168.l.lAle co to oznacza - w odniesieniu do grup, które są mniej lub bardziej powszechnie postrzegane jako fundamentalistyczne od samego początku? Kim jest liberalny ŚJ? Czy w ogóle coś takiego istnieje? |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 5 (przedawniony) | | 01-03-2022 | hurcan | biblia to tylko książka |
Trzeba być indoktrynowanym od dziecka żeby myśleć inaczej.
I o co tyle wojen.
Jezus był naukowcem. Mam dowody że był. Ale to tylko książka | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |