zamieszczam 7 lekcji Buddy, bo zadziwiająco korelują z moimi przekonaniami 1) karma to prawo przyczyn i skutku, nawet myśli, zamierzenia, mają znaczenie (przecież to czysta fizyka). 2) nie polegaj na doktrynach np liberalizm, komunizm, chrześcijaństwo, .. 3) Ja i dusza nie istnieje, to tylko złudzenie 4) nie zwalczysz nienawiści nienawiścią 5) podziały istnieją tylko w naszych głowach 6) spokój i szczęście wymagają dyscypliny 7) źródłem cierpienia jest przyzwyczajenie (tu nie jestem przekonany)
mieć właściwe przekonania, wierzenia, to połowa sukcesu kraju, narodu, wspólnoty, jednostki (okragly), my mamy fałszywe przekonania, wierzenia tj liberalizm, chrześcijaństwo, narzucone nam przez naszych wrogów, celem kolonizacji nas |