Ludzie mówią, że istnieje Bóg, ale kiedy spojrzysz na rzeczywistość, na codzienne życie, na ludzi zmagających się z trudnościami, ceny wynajmu są wysokie, jedzenie drogie, sportowcy przepłacają, ludzie tak skupieni na rozrywce, wydaje się, że to jest piekło lub po prostu nie ma Boga, od początku czasu widzieliśmy, że wszystko kręci się wokół władzy, większe narody kontrolują małe narody, z wojnami, głodem itp.,https://19216801.onl/
|