>Hej, nadchodzi Ramadan i wielu muzułmanów będzie pościć przez cały miesiąc od wschodu do zachodu >słońca. Żadnego jedzenia, żadnych napojów, żadnego seksu. Poszedłem do oddziału byłych muzułmanów i >stwierdziłem, że należy tego zakazać, ponieważ jest to szkodliwe dla zdrowia. Możesz być odwodniony >itp. Chcę wiedzieć, czy post naprawdę szkodzi?
Panie Gawlik, czy można zastosować na tym forum jakiś filtr antybotowy?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|